Кепські справи: росія використовує стратегічні запаси озброєння у війні проти України 

Справи у росії йдуть все гірше й гірше. Розвідка повідомила, що за деякими видами озброєння країна-окупантка вже використовує стратегічний запас.

Відповідні дані оприлюднили Вадим Скібіцький – представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Він наголосив, що також росія вже використовує ракети, які виготовили у серпні 2022 року.

«Це говорить про те, що деякі ракети йдуть на застосування прямо з конвеєра. Наскільки їх вистачить, багато залежить від виробництва. Так, воно впало порівняно з довоєнним періодом. Але, на жаль, росія коштом того, що обходить економічні санкції, ще здатна випускати певну кількість крилатих ракет та іншого озброєння, яке використовується проти нашої держави», – заявив Скібіцький.

У ГУР МО наголосили, що росія впродовж 2 місяців вивозила з росії артилерійські боєприпаси 122 міліметри та 152 міліметри. Окрім того, розвідка повідомляє: тривають переговори росії з іншими країнами щодо постачання боєприпасів та ракетного озброєння.

Нагадаємо, у війні з російськими загарбниками Україна втратила 100 тисяч військових.

Будьте першим, хто прокоментував "Кепські справи: росія використовує стратегічні запаси озброєння у війні проти України "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*