Керівництво Департаменту міграційної поліції викрили на масштабних схемах «кришування» проституції (ФОТО)

Фахівці Служби безпеки встановили, що високопосадовці міграційної поліції налагодили масштабні схеми «кришування» проституції в Києві та інших регіонах країни, заробляючи таким чином кожного місяця понад 50 млн грн.

До своїх «закладів» члени угрупування підбирали дівчат віком від 18 до 30 років з вразливим психо-емоційним станом. Пошук здійснювали через створену мережу спеціалізованих груп у месенджерах. Там «адміністратори» обирали дівчат для надання інтимних послуг за гроші, у тому числі «ескорту». Працівницям пропонували працювати як в Україні, так і за кордоном. Вартість «послуг» становила від 500 до 10 тис. дол. за ніч.

За вказаними фатами були відкриті кримінальні провадження, проведено понад 30 обшуків за адресами перебування фігурантів, в тому числі в адміністративних будівлях Нацполіції України.

В результаті понад 20 особам було повідомлено про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України:

  • ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією);
  • ст. 302 (створення або утримання місць розпусти);
  • ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією).

Вчора в рамках вказаних проваджень фахівці СБУ затримали заступника начальника Департаменту міграційної поліції, керівника відділу профільного підрозділу столичної поліції та ще дванадцятьох учасників угруповання. Наразі вирішується питання щодо обрання їм міри запобіжного заходу.

Розслідування триває. Спеціалісти Служби безпеки встановлюють повне коло осіб, причетних до діяльності злочинного угруповання.

Нагадаємо також, що СБУ викрила президента Мотор Січі у фінансуванні терористів «днр».

Будьте першим, хто прокоментував "Керівництво Департаменту міграційної поліції викрили на масштабних схемах «кришування» проституції (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*