Хочеш кращого життя – голосуй: в Житомирі презентували аналітику програм кандидатів в Президенти | Times ZT

Хочеш кращого життя – голосуй: в Житомирі презентували аналітику програм кандидатів в Президенти

28 березня, у готелі «Україна» громадська організація «Центр UA» презентувала результати аналізу програм кандидатів в Президенти. Аналітики ГО «Центр UA» полегшили домашню роботу українських виборців та проаналізували позиції десяти найпопулярніших кандидатів.

На думку координатора ГО «Центр UA Сергія Яцика, знати програми кандидатів – необхідний мінімум кожного відповідального виборця, щоб вимагати від влади підзвітності.

«Чому ми це робимо? Тому, що українці вже давно мають перейти від сліпого вибору облич та рекламних гасел до  раціонального та усвідомленого вибору тих політиків, які гарантуватимуть громадянам виконання своїх програмних обіцянок. У такому випадку ми можемо створити умови, за яких можна вимагати від влади підзвітності. Тому знати програмі обіцянки своїх обранців- це обов’язок відповідального виборця», – вважає Сергій Яцик.

Спікерами заходу були Олег Рибачук, голова ГО «Центр UA», керівник проектів ГО “Центр UA” Андрій Андрушків, аналітикиня Марія Леонова, які розповіли про політичні погляди кандидатів в президенти.


Будьте першим, хто прокоментував "Хочеш кращого життя – голосуй: в Житомирі презентували аналітику програм кандидатів в Президенти"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*