“Селфі з бюлетенем”: голова ОДА Гундич та голова міськради Сухомлин “пропіарились” на 3 роки позбавлення волі

З самого ранку дня голосування на виборчих дільницях Житомира “відзначилися” міський голова Сергій Сухомлин та голова ОДА Ігор Гундич. Нестримне бажання вислужитися перед провладним кандидатом, одразу двох голів призвело до порушення закону.

Керівники міста та області, чи то впевнені  у власній безкарності, чи просто настільки юридично необізнані, похвалились перед широким загалом на своїх сторінках у  Facebook фото з виборчими бюлетенями!

Нагадаємо, згідно зі ст. 7 Закону України «Про вибори Президента України» голосування є таємним. Виборці ні перед ким не повинні звітувати про своє волевиявлення.

Будь-яка демонстрація виборцем результату свого голосування або контроль за цим з боку сторонніх осіб може обернутися покаранням відповідно до ст. 159 та інших статей Кримінального кодексу України.

Порушеннями з боку виборця є:

– селфі з бюлетенем

– стрім з кабінки для таємного голосування

– перебування у кабінці з іншими людьми

– демонстрація будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки

Відтак поліція закликає громадян утриматися від фото- чи відеофіксації та розголошення результатів волевиявлення у приміщеннях для голосування.

Фото бюлетеня з відміткою за кандидата . “фотозвітом” і тягне за собою штраф від 1700 до 5100 гривень, або виправні роботи на строк до двох років або ж обмеження волі до трьох років.

Проте, є надія, що від кримінальної відповідальности Сухомлина та Гундича вбереже щира молитва та свічки, про які вони теж відзвітували у Facebook.

  • 202
    Поширили:

1 коментар до "“Селфі з бюлетенем”: голова ОДА Гундич та голова міськради Сухомлин “пропіарились” на 3 роки позбавлення волі"

  1. та й хуй з ними!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*