Хто ваш депутат у Бердичеві і як його знайти (ВІДЕО)

Як мешканцю Бердичева звернутись до депутата міської ради? Хто з 38-ми народних обранців відповідає за ваш мікрорайон? З такими питаннями із соцмереж від виборців ми звернулись до секретаря Бердичівської міськради Богдана Коляди. Він розповів: за оновленим виборчим кодексом, більшість депутатів пройшли  за партійними списками. Це 25 чоловік. Решта – обирались персонально на виборчих округах.

«На першому окрузі – район Загребелля, коледжу промисловості, економіки та права – у нас обрано 3 депутати. Це Ніколаєнко, Пасічник і Савченко. Другий округ охоплює м’ясокомбінат та район РАЦСу, тут пройшло 3 депутати: Богатирчук, Іваненко, Толочко. Третій округ – Корніловка і вокзал, тут обраний один депутат», – каже Богдан Коляда, секретар Бердичівської міської ради.

Четвертий виборчий округ у Бердичеві охопив мікрорайони Елінгу і Дитячого світу. Тут депутатами стали Груднина Ярослав і Рибак Наталія. П’ятий округ – Центр, де депутатів  найбільше: Груднина Ірина, Кашпірук Артем, Онофрійчук Сергій і Шафранський Максим.

Богдан Коляда пояснює: невдовзі на сайті міської ради з’явиться інтерактивна мапа з інформацією, хто з депутатів за який мікрорайон відповідає. До 25-ти з них, хто вибраний за списками партій, бердичівляни можуть звертатись без прив’язки до місця проживання. Ці, а також звернення до міського голови і його заступників, приймають у ЦНАПі.

«В тому числі якщо це безпосереднє звернення до депутатів, у нас є відділ з питань діяльності міської ради, який приймає ці звернення і передає їх депутатам», – говорить секретар ради.

«Повідомляємо депутата, що до нього звернувся громадянин. Депутат приходить, заяву ми йому передаємо. В подальшому він вирішує питання відповідно до звернення і повідомляє так само нас, а ми вже через ЦНАП громадянина», – каже Святослав Хаустович, головний спеціаліст, юристконсульт відділу з питань діяльності міської ради.

У міськраді кажуть: звернутись до них можна і через офіційний сайт. Найчастіше люди клопочуть з питаннями житлово-комунального характеру та про виділення матеріальної допомоги.

«Найближчим часом також буде розміщено графік прийому депутатів не тільки бердичівських, а й усіх рівнів. Це обласні, районні і Верховної Ради, у нас уже облаштована нова депутатська кімната», – розповідає Богдан Коляда.

Проситимуть депутатів розміщати таку інформацію і на їхніх сторінках у соцмережах. Проінформують про прийом громадян народними обранцями Бердичева і за номером «15-05».

«Є активні депутати,. Які пишуть багато звернень. Але є і депутати, які шукають рішення для певних проблем. Я сподіваюсь, що більшість так і будуть налаштовані. Не писати звернення і запити, а шукати одразу рішення», – додає Богдан Коляда.

За співфінансування міста і програми «Підтримки реформи децентралізації в Україні U-LEAD» на першому поверсі міської ради, зроблено ремонти за місцеві кошти, придбано меблі і техніку за кошти U-LEAD. А у депутатів тепер є комфортне місце для підготовки до сесій і для зустрічей з виборцями.

«Є можливість більш комфортно себе почувати, бачимо, що це є свіжі і нові умови, які, дай Бог, дадуть такий же результат і для нашого міста», – каже секретар міської ради.

Найближчим часом ці кімнати доукомплектують необхідною технікою. А згодом у раді планують осучаснити велику сесійну залу.

Будьте першим, хто прокоментував "Хто ваш депутат у Бердичеві і як його знайти (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*