Щиро покаялась та сплатила штраф: суд відпустив організаторку борделю в Житомирі

25-річна жінка, яка в одній з квартир Житомира організувала бордель, заплатила штраф 17 тис грн та отримала вилучену техніку. Відповідне рішення Богунського районного суду м. Житомира опублікували 2 квітня. 

Нагадаємо, що 24 березня, слідчими житомирського районного управління поліції було викрито 25-річну жінку, яка організувала бордель на зйомній квартирі в Житомирі. У ГУНП бласті зазначили, що справу почали розслідувати ще в грудні 2020 року. Правоохоронці провели обшук у квартирі, яку винаймали дві жінки, та знайшли вебкамери, комп’ютери, презервативи та «чорну» бухгалтерію. 24 березня одна з цих жінок отримала повідомлення про підозру,їй загрожувало позбавлення волі на 2 роки. 

Проте, згідно рішення судді Богунського районного суду Житомира Галини Панченко, жінка відбулася штрафом у 17 тис грн. 

Жінка свою провину визнала, тому отримала пом’якшене покарання. Крім того, вилучену правоохоронцями техніку жінці повернули через відсутність доказів:

«У заяві від 25 березня 2021 року, складеній в присутності захисника Грабовського О.П., зазначила, що вона беззастережно визнає свою вину у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 302 КК України. Обставиною, яка пом’якшує покарання обвинуваченої згідно ст. 66 КК України, є щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінального правопорушення. Суд враховує відсутність доказів використання мобільного телефону „Iphone 11“, ноутбуку „Lenovo“ із зарядним пристроєм та веб-камерою як засобів чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення, а тому повертає їх законному власнику».

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Житомирського апеляційного суду через Богунський районний суд м. Житомира протягом тридцяти днів з моменту його проголошення.

Будьте першим, хто прокоментував "Щиро покаялась та сплатила штраф: суд відпустив організаторку борделю в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*