Кіберполіція України викрила угрупування, яке оформлювало кредити на зниклих безвісти і полонених військовослужбовців

Днями фахівці кіберполіції викрила злочинну групу, яка оформлювала кредити на зниклих безвісти і полонених військовослужбовців. Для цього зловмисники здійснювали перевипуск SIM-карт та отримували доступ до онлайн-банкінгу. Далі оформлювали кредитні картки та привласнювали позики. Загалом таким чином шахраї “заробили” понад 2 мільйони гривень.

Дані про мобільні номери військовослужбовців, із якими втратили зв’язок рідні або тих, хто наразі перебуває у полоні, добували троє осіб. Потім SIM-карти перевипускали і перевіряли, чи є перевипущені номери фінансовими. З рахунків захисників перераховували залишок грошей, а також випускали кредитні карти й привласнювали суми позики.

За попередньою інформацією, таким чином злочинці заволоділи доступом до мобільних номерів понад 20 військовослужбовців, які знаходяться в полоні або зникли безвісти.

В результаті санкціонованих обшуків з осель фігурантів було вилучено банківські картки, SIM-карти, мобільні телефони, які використовувалися у протиправній діяльності. Окрім того, під час обшуків було знайдено і гранати. Наразі їх направлено на відповідну експертизу.

Наразі організатора злочинної групи вже затримано. Слідство триває.

Нагадаємо також, що вчора правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке ошукало українців на понад 100 млн грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Кіберполіція України викрила угрупування, яке оформлювало кредити на зниклих безвісти і полонених військовослужбовців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*