На Житомирщині злочинна група “відмила” на будівництві очисних споруд понад 700 тисяч грн

Правоохоронці завершили розслідування в Андрушівській громаді щодо організованої злочинної групи, яка подаючи неправдиві відомості про виконані роботи під час будівництва очисних споруд, “відмила” понад 700 тисяч гривень бюджетних коштів.

За матеріалами слідства, договір на зазначені роботи був укладений у 2018 році між управлінням Житомирської облдержадміністрації та будівельним товариством. Вартість зазначених робіт мала становити понад 2,2 мільйони гривень. Також було укладено додатковий договір з підприємцем, який мав здійснювати технічний нагляд за будівництвом.

Однак з жовтня 2018 року по серпень 2019 року заступник директора підприємства-підрядника, 61-річний киянин, та інженер з технагляду, за сприяння третьої особи, складали та видавали завідомо неправдиві документи щодо вартості виконаних робіт.

Зокрема, встановлено, що облаштована свердловина та придбана установка із знезараження води насправді не відповідають кошторисному проекту. Лише на цих двох етапах вартість робіт була завишена на майже пів мільйона гривень. «На папері» відбувався і монтаж спеціального обладнання та інші супутні роботи.

Загалом таким чином спільники заволоділи понад 700 тисячами гривень бюджетних коштів.

Наразі усі докази їх протиправної діяльності зібрані. Чоловікам інкриміновано заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим в особливо великих розмірах та складанні, видачі та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, учинених організованою групою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191, ч.3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України).

Тепер членам злочинної групи загрожує до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо також, що житомирські правоохоронці затримали бухгалтера банку, який “відмив” з рахунків понад 14 млн гривень.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині злочинна група “відмила” на будівництві очисних споруд понад 700 тисяч грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*