Кілька будинків у Житомирі і досі без теплопостачання

Сьогодні, 19 листопада, на чергове зібрання членів бюджетної комісії прийшли житомиряни, у квартирах яких і досі холодні батареї, а теплі тільки стояки. 

«Модернізація тепломереж в Житомирі відбувається уже другий рік, в тому числі за співфінансування міської ради. У минулому 2018 році теж були проблеми з теплопостачанням у мікрорайоні Малікова — практично до першого снігу люди були без опалення. На сьогодні ситуація близька. Звісно, зараз більша частина будинків міста підключена до опалення і скарг не надходить, проте в мікрорайоні Малікова є три будинки, які не отримують теплопостачання взагалі. Проблеми із тепломережею є за адресами: Польський бульвар, 12, Малікова, 32 та Червоний провулок, 41. Мені не зрозуміло, чому майже місяць після офіційного початку опалювального сезону у жителів тепло з’являється буквально на декілька годин після перезапуску системи, а потім знову зникає. Стіни й стеля цвітуть грибком, в квартирах холодно» — розповіла депутатка Тетяна Онопрієнко.

«Я дуже часто телефонувала в Домком, який обслуговує наш будинок. Декілька разів вони спускали повітря, але результату немає. У мене однокімнатна квартира і батарея зовсім холодна. Є теплий стояк, але на цьому все. У мене маленькі діти і я хвилююся, хто за це відповідальний й коли почнуть постачати тепло» — стурбована жителька мікрорайону Малікова.

«Мало того, що опалення немає, та ще ТОВ КК Домком у відповідь на звернення відправляє до КП „Житомиртеплокомуненерго“, а ті футболять назад у Домком. Я регулярно двічі на тиждень писав заяви, проте ніхто нічого так і не полагодив. Розповідали казки, що то повітря не спустили, то наче хтось із сусідів перекривають потік. Проте я говорив з сусідами — у всіх холодно. У квартирі вперше потепліло тільки 16 листопада, і то на кілька годин. Далі тепло зникло. Два роки поспіль 16 листопада із запізненням починають вмикати опалення. Це не збіг, а вже схоже на чийсь план. За що отримує гроші головний інженер, якщо не може піти, побачити обставини та вирішити проблему» — обурюється житомирянин.

Технічний директор у Житомиртеплокомуненерго пояснив, що за проектом модернізації  заміни теплових мереж та встановлення ІТП справді почали з минулого року. Відповідальність підприємства за теплопостачання лише до будинку, до елеваторного вузлу. Прибудинкову систему опалення увімкнули вчасно. Далі сам будинок має обслуговувати ОСББ або Домком. 

Люди не просять перехунок, а просять подачу тепла. Адже два роки тому до модернізації, на яку міський бюджет витратив мільйони, жодних проблем з теплопостачанням у житомирян не було.

Члени комісії дали завдання прозвітувати про дату підключення не тільки проблемних, а й всіх інших будинків міста до теплопостачання, вказати проблеми, зробити перерахунок та вирішити цю проблему. Голова комісії дав доручення заступнику міського голови Сергію Кондратюку провести зустріч комунального підприємства з Домкомом та мешканцями будинку, налагодити співпрацю та нарешті вирішити проблему з теплопостачанням.

Будьте першим, хто прокоментував "Кілька будинків у Житомирі і досі без теплопостачання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*