Прессекретарка президента Юлія Мендель приїхала до житомирських підлітків

В неділю, 17 листопада, у приміщенні Житомирської міської ради відбулася зустріч прессекретарки президента України Юлії Мендель з житомирськими підлітками. Її візит був в рамках проведення інноваційної майстерні «Перспектива майбутнього». Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради. 

Юлія Мендель, добре відома скандалами та нападами на журналістів, цього разу провела приємну розмову у теплій атмосфері зі школярами. 

Діти, якими опікується Служба (управління) у справах дітей Житомирської міської ради, мали можливість задавати питання, які їх цікавлять: стосовно МВФ і війни, фейків та способів протистоянь їм, особистого життя спікера, секретів молодості та успішності. Мендель спокійно відповідала на кожне з них та давала поради:

«Нічого не бійтеся і знайте, що всього можна досягти, ставте найвищі цілі і не обмежуйте себе, не зважайте на суспільну думку, якщо вірите в те, що робите, успіх залежить не від рейтингів, а від того, що робите, чи вірите в те, що робите, чи відчуваєте самореалізацію».

Сама ж Юлія Мендель зізналася, що була вражена, від того, що діти ставлять дорослі і розумні запитання. Також зазначила, що дуже важливо вести діалоги з дітьми стосовно різних професій, щоб допомогти адаптуватися до реального життя і стати на ноги:

«Наставництво у всіх його проявах — шлях до здорової нації і до нашого економічного успіху. Сьогодні все в наших руках, а завтра — вже в їхніх. Ці хлопці та дівчата мають жити без кордонів. У нас все можливо, та головне — пам’ятати, що майбутнє України — саме з ними».

Будьте першим, хто прокоментував "Прессекретарка президента Юлія Мендель приїхала до житомирських підлітків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*