Клініка «MediDerm» у Житомирі підтримує проєкт «Неопалимі»: безкоштовно допомагають постраждалим з опіками і рубцями (ФОТО)

«Вогонь запеклих не пече» – ці рядки із творчості Тараса Шевченка стали гаслом благодійного проєкту «Неопалимі», який реалізовують в Україні. Його мета – безкоштовна допомога пацієнтам (військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам, цивільним дорослим і дітям) з опіками, рубцями та подібними ураженнями шкіри, яких вони зазнали під час війни. Йдеться про комплексне лікування, що включає корекцію та пластику тканин, аби відновити функцію ураженої частини тіла і повернути людині повноцінне життя.

Щоб стати учасником проєкту «Неопалимі» потрібно бути військовим/волонтером/ добровольцем/цивільним/дитиною, мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) внаслідок військових дій, надати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання НЕпобутової травми, звернутися до команди «Неопалимі» (Інстаграм, Фейсбук, тел.: (066) 906-06-14, сайт).

Кількість процедур лікування залежить від складності ушкоджень, та в середньому потрібно від 3 до 12 процедур для досягнення позитивних результатів. За приблизними підрахунками, вартість лише однієї (без урахування медикаментів) становить близько тисячі доларів.

Команда проєкту – ГО «Український Волонтерський Центр» спільно з Центрально-східноєвропейською асоціацією спеціалістів естетичної медицини, МОЗ та партнерами, вже налагодила співпрацю з 12 клініками у різних регіонах. Завдяки цьому щомісяця на лікування зможуть брати близько 200 пацієнтів.

Зокрема, у Житомирі до проєкту «Неопалимі» вже долучився колектив косметологічної клініки «MediDerm», яка була створена у 2021-му році та спеціалізується на дорослій дерматології, косметології і незабаром планує розширення спеціальностей. Напрями діяльності «MediDerm» – лікування та догляд за шкірою обличчя, голови, тіла, трихологія, ін‘єкційна та апаратна косметологія.

«Влітку минулого року Олександр Туркевич та Максим Туркевич створили проєкт «Неопалимі», до якого приєдналися медичні заклади, котрі мають необхідну кваліфікацію лікарів та технічне обладнання. У першу чергу мова йде саме про лазери для роботи з рубцями, – ділиться власниця і засновниця косметологічної клініки «MediDerm» Оксана Блищук. – Наша головна мотивація – бути корисним для українців у час війни, робити те, що вміємо найкраще. Прагнемо повернути нормальну якість життя постраждалим. Майже у кожному обласному центрі є клініки, які беруть участь у проєкті. Ми відповідатимемо за Житомирщину. Надаємо безкоштовну допомогу людям, які отримали опіки, контрактури, деформуючі рубці, тобто будь-які деформації шкіри внаслідок поранень під час обстрілів, ракетних атак. Звертатися напряму до нас, через онлайн-форму на сайті проєкту або за направленням з військових госпіталів, лікарень, санаторіїв можуть визначені категорії, які отримали поранення внаслідок російської агресії, починаючи з 2014 року. Необхідно надати всю медичну документацію від моменту отримання травми. Проєкт довготривалий і у подальшому, за потребою, можливе залучення інших клінік області».

За словами Оксани Блищук, разом з колегами також допомагають БФ «Territory UA», який опікується військовими, ГО «Штаб підтримки морської піхоти України», здійснюють грошові перекази на рахунки рідних пацієнтів, які несуть службу в ЗСУ. Надавали підтримку Дмитрику Жадану із Миколаєва, батько якого боронить країну, а хлопчик бореться із недугою – у 6 місяців в нього діагностували спінальну м’язову атрофію другого типу. Також співробітники «MediDerm» допомагали бійцям 73-го морському центру спецоперацій, де служив брат Оксани Блищук – герой загинув під час звільнення Херсона.

Юлія Демусь

У Житомирі фізичний терапевт Наталія Котюк безкоштовно допомагає військовим відновлюватися (ФОТО)

Ліки для захисника: у Житомирі волонтери збирають протизастудні препарати, чаї та вітаміни для воїнів (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Клініка «MediDerm» у Житомирі підтримує проєкт «Неопалимі»: безкоштовно допомагають постраждалим з опіками і рубцями (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*