Коли росіяни програють на полі бою – вони тероризують дітей: у Житомирі перевіряють інформацію про замінування усіх ліцеїв міста

Коли росіяни програють на полі бою - вони тероризують дітей: у Житомирі перевіряють інформацію про замінування усіх ліцеїв міста

Сьогодні, 4 вересня, у перший навчальний день нового шкільного року поліція Житомира отримала чергове повідомлення про замінування усіх ліцеїв міста.

Наразі вибухотехнічні служби перевіряють приміщення. Інформації про виявлення вибухових предметів на даний момент не надходило. Деякі навчальні заклади вже повернулися до навчання.

Нагадаємо, що подібні повідомлення на адресу силових структур та міської ради приходять не вперше. Зазвичай російські спецслужби влаштовують такі “замінування” у періоди, коли російські війська відступають та суттєво програють на полі бою, намагаючись таким чином змусити нервувати українців та дестабілізувати країну звередини.

Будьте першим, хто прокоментував "Коли росіяни програють на полі бою – вони тероризують дітей: у Житомирі перевіряють інформацію про замінування усіх ліцеїв міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*