HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Колишній житомирський перевізник сміття влаштовує підпали баків та заважає працювати

Screenshot 1 777x437 - Колишній житомирський перевізник сміття влаштовує підпали баків та заважає працювати

Про це сьогодні, 2 грудня, повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк під час засідання виконкому Житомирської міськради.

 

“Колишній перевізник ПП ЖРЕП №4″ почав створювати перешкоди для роботи компанії “Грін Бін” Україна. Компанія обслуговує колишній ЖЕК №3 та №5, територію управляючої компанії №4 на Крошні, а також вулицю Короленка та центр. В чому полягають перешкоди – це і перевертання, і не вивіз контейнерів, розкидання сміття, закидання в контейнери й на сміттєзбиральні майданчики листя, гілля, розповсюдження листівок про те, що ПП ЖРЕП №4 є законним  перевізником сміття (ред. замість компанії, яка перемогла) і пошкодження майданчиків та підпали. Ми вже написали листи на всі управляючі компанії та ОСББ, а також до Антимонопольного комітету України”. – розповів Кондратюк.

 

Він також повідомив, що всі незаконно встановлені сміттєзбиральні майданчики та баки незабаром вивезуть на базу Зеленбуду. Вже встигли вивезти 156 контейнерів ЖРЕП №5, ще поки не вивезені контейнери з території Крошні управляючої компанії №4.

 

Конфліктна ситуація виникла через те, що ЖРЕП № 4 придбав у комунального підприємства АТП 0628, яке відповідає за захоронення побутових відходів сьогодні, талони на вивіз сміття. Цю проблему колишній превізник сміття та АТП 0628 повинні вирішити між собою, повернувши кошти за отримані талони. Натомість у міськраді наголошують, що сплачувати за послуги вивезення та захоронення сміття варто лише офіційним перевізникам, які перемогли в конкурсі.

Також, у Житомирі підняли вартість вивезення сміття.Будьте першим, хто прокоментував "Колишній житомирський перевізник сміття влаштовує підпали баків та заважає працювати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*