Комунальні заклади Житомира приводять у «бойову готовність»

Рішення про попередження та реагування на надзвичайні ситуації сьогодні, 25 січня, затвердили члени виконкому Житомирської міської ради під час позачергового засідання.

В першу чергу рішення стосується керівників підприємств та організацій, які працюють на території Житомирської ОТГ.

Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Микола Дідківський: «Проаналізувати готовність підприємств до дій і запобіганню виникненню надзвичайних ситуацій в реальних умовах, перевірити готовність сил, формувань, які в них призначені для дій до того, як під’їдуть служби реагування. Також перевірити наявність матеріальних резервів, підготовки відповідних засобів, техніки і іншого обладнання, яке може бути задіяне для того, щоб відновити свою діяльність. Провести навчання».

Також рішенням зобов’язується призначити в підпорядкованих структурних підрозділах та комунальних підприємствах департаменту освіти, управління охорони здоров’я та управліннях комунального та житлового господарства в підпорядкованих структурних підрозділах та комунальних підприємствах відповідальних осіб за координацію діяльності з органами внутрішніх справ.

Рішення має бути виконане вже до 28 січня.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, алгоритм дій в випадках повідомлень про замінування вже розроблений і з 26 січня почнуться відповідні навчання з працівниками шкіл та садочків міста.

«Ми всі бачимо, що відбувається навколо України. Я особисто не можу сказати, що буде завтра. Але ми повинні навчитися жити в таких умовах. Але я точно впевнений, що і Житомир, і Житомирська область, і вся Україна в найкоротший строк може змобілізуватися для того, щоб дати відпір. Але не тільки пряма агресія чи військова операція може бути основною ціллю Росії. Йде гібридна віна і інформація про постійні замінування — це те, з чим на протязі майже року постійно живемо. В нашому рішенні не всі пункти відкриті, не хочемо нагнітати ситуацію. Але ми повинні бути готові. Йде перевірка бомбосховищ та укриттів. На даний час в нас 521 приміщення. Не всі вони готові. Фактично по 20 приміщень в день ми перевіряємо і будемо надавати списки. Я далекий від того, що в нас будуть бомбові чи ракетні удари. Але те що можливо — це гібридна війна», — зазначив Сергій Сухомлин.

У Житомирі збираються закупити продукти першої необхідності на 25 млн грн та навчатимуть спецбригади через масові повідомлення про замінування

24 січня у Житомирі “замінували” школи, дитячі садочки, лікарні, торговельні центри та аеропорт

Бомбосховища, які колись були обладнані в Житомирі, переважно вже давно непридатні до використання.

Будьте першим, хто прокоментував "Комунальні заклади Житомира приводять у «бойову готовність»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*