Кордон-Порошенко 2:0: експрезидент пішов на третю спробу | Times ZT

Кордон-Порошенко 2:0: експрезидент пішов на третю спробу

П’ятий президент України Петро Порошенко не зупиняється у своїх спробах виїхати з України, і вже втретє робить усе можливе для цього. 

Після попередніх невдалих спроб, він вирішив вдатися до важкої артилерії та звернувся напряму до президента Володимира Зеленського з проханням випустити його за кордон. 

«Звертаюся до Вас, прямуючи з Києва на Конгрес та Саміт Європейської народної партії – найвпливовішої політичної родини в Європі, членами якої є керівництво структур ЄС та багатьох держав-членів. Саме там будуть формуватися рішення, серед іншого, і щодо перспектив посилення санкційного режиму проти росії, і щодо механізму післявоєнної відбудови України, і щодо можливості надання нашій державі статусу кандидата на членство в Євросоюзі на засіданні Європейської Ради наприкінці червня», – написав на своїй сторінці у Фейсбук Порошенко.

За його словами, він має відповідне офіційне запрошення від Президента Європейської народної партії та оформлене відрядження, підписане Головою Верховної Ради України. 

Нагадаємо, бізнес на крові: Медведчук здав схему з Порошенко.

Будьте першим, хто прокоментував "Кордон-Порошенко 2:0: експрезидент пішов на третю спробу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*