У найкосмічнішому напівмарафоні України візьмуть участь більше 700 учасників (МАРШРУТИ)

До найспортивнішої події року в Житомирі, і не останньої в Україні — Космічного напівмарафону — залишається 13 днів.

Станом на 27 серпня зареєструвалися майже 700 учасників, з яких 151 дитина (дистанції 300 м та 1 км). Ще 106 напівмарафонців бігтимуть 21,0975 км, 24 людини візьмуть участь у естафеті, а 32 учасника наважилися на відстань у 10 кілометрів. До цих чисел сміливо можна додавати 300 учасників корпоративного забігу. А також усі охочі зможуть взяти участь у Кольоровому забігу та подолати дистанцію у 3 км усією родиною, на який поки зареєструвалися 132 людини.

Цьогоріч спортивне свято, традиційно приурочене до Дня міста Житомира, отримало нову назву — Нова Пошта Космічний напівмарафон пам’яті Леоніда Каденюка. За словами начальниці управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірини Ковальчук, до організації, окрім управління, долучилася компанія «Нова пошта» та NewRun.

«Очікуємо більше учасників, адже з кожним роком ми набираємося досвіду. Крім того, до організації вперше долучилися й партнери, зокрема компанія “Нова Пошта”. Тож цього року буде багато сюрпризів як для учасників, так і для вболівальників та гостей свята. Але попереду ще багато роботи, тож закликаємо усіх охочих стати волонтерами та приєднатися до організації одного з наймасштабніших спортивних заходів міста», — розповіла Ірина Ковальчук.

Як обрати забіг та зареєструватися

Цьогоріч бажаючі можуть зареєструватися (платні забіги до 4 вересня, безкоштовні до 6 вересня, — прим.) та пробігти такі дистанції:

  • Естафета 3×5 км+1×6,1 км

Для того, щоб подолати цей забіг, вам знадобиться ціла команда, яка має складатися з 4 учасників. Трьом із них по черзі треба буде пробігти по 5 км, а четвертому — 6,1 км.

Вартість реєстрації – 700 грн.

  • Напівмарафон

Дистанція на 21,0975 км, взяти участь у якій можна з 18 років.

Вартість реєстрації – 250 грн.

  • Забіг на 10 км

Дистанція для досвідчених спортсменів або впевнених у своїх силах початківців.

Вартість реєстрації – 200 грн.

  • Корпоративний забіг на 3 км

Оригінальний спосіб провести корпоратив так, щоб можна було не лише згадувати, але й пишатися та розповідати про нього.

Вартість реєстрації – 600 грн.

  • Кольоровий забіг на 3 кілометри

Безкоштовний забіг для всіх бажаючих, починаючи з 14-річного віку.

  • Дитячі забіги

Безкоштовні дистанції на 1 км та 300 метрів для юних учасників найкосмічнішого забігу.

Обрати дистанцію, зареєструватися, а також дізнатися ціни участі у забігу можна на сайті.

Які документи потрібні?

  1. Роздрукований та підписаний лист-згода.
  2. Документ, що засвідчує особу/копія (паспорт, водійське посвідчення).
  3. Для дитячих забігів – свідоцтво про народження.

Нагороди

Окрім медалей, кращі бігуни зможуть отримати і грошову винагороду. Так, у забігу на 21 кілометр переможець та переможниця отримають по 10000 грн, 2 місце – по 6000 грн, 3 місце – по 4000 грн, 4 місце – по 1000 грн, 5 місце – по 750 грн відповідно.

У забігу на 10 км переможці серед чоловіків і серед жінок отримають по 5000 грн, 2 місце – по 3000 грн, 3 місце – по 1000 грн, 4 місце –по 750 грн, 5 місце – по 500 грн відповідно.

TIMES.ZT

Будьте першим, хто прокоментував "У найкосмічнішому напівмарафоні України візьмуть участь більше 700 учасників (МАРШРУТИ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*