У Житомирі розпочали електронну реєстрацію до відреставрованого дитячого садочку (ФОТО)

Відсьогодні, з 27 серпня, житомиряни можуть в онлайн режимі записати своїх дітей у нещодавно відреставрований 58-й дитячий садочок, що на вул. Крошенській, 12. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

Житомиряни вже почали реєструвати дітей. Наразі послугою електронної черги скористалися вже шестеро мешканців, які мають бажання віддати своїх дітей до дитячого садочку.

За словами міського голови, відкриття відремонтованого дошкільного навчального закладу відбудеться у жовтні цього року.

«Протягом серпня—вересня відбудеться формування педагогічного колективу та набір технічного персоналу. З жовтня дитячий садочок вже почне працювати», – повідомив Сергій Сухомлин.

Крім того міський голова зауважив, що у першу чергу надаватимуть перевагу у зарахуванні до дитячого навчального закладу дітям з мікрорайону Крошня.

Варто зазначити, що ДНЗ № 58 розрахований на 320 дітей у 12 групах. Протягом 2014–2017 років з міського бюджету на будівництво та облаштування дитячого садочку витратили 4 млн 821 тис. 590 грн. Ще 21 млн 891 тис. 451 грн виділили з Державного фонду регіонального розвитку.

Times ZT

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розпочали електронну реєстрацію до відреставрованого дитячого садочку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*