“Космічний” подарунок зробив 9-класник житомирському музею

Юний житомирянин Дмитро Барвінкевич зробив черговий подарунок Музею космонавтики імені Сергія Корольова. Учень 9 класу подарував улюбленому музейному закладу серію значків, присвячену програмі “Інтеркосмос”.

Про це повідомляють співробітники музею на його офіційній сторінці у фейсбук.

“Дарувати подарунки не менш приємно, ніж приймати їх. Сьогодні Барвінкевич Дмитро, учень 9 класу ЗОШ#15 м. Житомира презентував музею чудову серію значків, присвячену програмі “Інтеркосмос”. І це вже не перший його подарунок!

Минулого разу ми отримали серію значків з історії космонавтики. Всі ці предмети будуть частиною музейної колекції, довгі роки вони дбайливо зберігатимуться в музеї та експонуватимуться на виставках.

Від музейних працівників Діма отримав на згадку невеличкий презент – брелок з фігуркою космонавта та познайомився з музейним роботом Мекканоїдом.

Від усього колективу ми дякуємо Дмитру за його піклування про поповнення музейної колекції та його батькам за виховання свідомої, доброї та щедрої людини!”, – зазначають музейні працівники.

Нагадаємо, що цьогоріч у лютому Дмитро, який захоплюється колекціонуванням значків, вже презентував Музею космонавтики комплект значків із серії «Советские исследования космоса».

Тепер побачити колекції зібрані хлопцем житомиряни та гості міста можуть у будь-який день, окрім понеділка, з 10 до 17 години за адресою вулиця Дмитрівська, 5.

Будьте першим, хто прокоментував "“Космічний” подарунок зробив 9-класник житомирському музею"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*