У червні мешканців Житомирщини запрошують на перший Фестиваль полуниці | Times ZT

У червні мешканців Житомирщини запрошують на перший Фестиваль полуниці

Цього року в Житомирській області вирішили започаткувати новий незвичний фестиваль – Фестиваль полуниці. Організатори передбачають, що це “солодке” свято стане традиційним та щорічним.

Перший ягідний фестиваль пройде вже незабаром – у суботу, 8 червня в селищі Висока піч. Локації планують розмістити на майданчику перед сільським Будинком культури. Найрізноманітніші сорти полуниці, майстер-класи, частування стравами із ягід, конкурси та розваги для дітей й дорослих – чекатимуть на гостей першого “полуничного фестивалю”.

«Сезон полуниці у нашому регіоні вже розпочався і за два тижні має бути у самому розпалі. Так як всі знають, що с. Висока Піч здавна є полуничним краєм, тому вибір часу проведення та локації заходу є не випадковим. У перспективі плануємо, що захід стане обласним святом. До заходу долучаться домогосподарства-виробники полуниці, делегації сільських рад та інших районів області, громадськість», – розповів голова Житомирської РДА Сергій Микитюк.

Відвідувачі фестивалю зможуть спробувати та придбати різноманітні сорти полуниці на спеціальній виставці-ярмарку від місцевих виробників та гостей свята, обрати собі на згадку цікавий сувенір на виставці виробів майстрів народної творчості. Не буде сумно на Фестивалі і дітлахам. Для них організатори приготували спеціальні  конкурси та розваги. Окрім того, гості свята зможуть дещо покуховарити на майстер-класах з виготовлення вареників та випікання млинців. А завершить свято концертна програма за участі художніх та хореографічних аматорських колективів району.

Нагадаємо також, що вже цими вихідними житомиряни та гості міста зможуть відвідати фестиваль японської культури, організований японсько-українською культурною асоціацією. А вже влітку на теренах Житомирщини пройдуть два масштабні фестивалі «Woodstock Україна» та Lesia Grand Fest 2019.

Будьте першим, хто прокоментував "У червні мешканців Житомирщини запрошують на перший Фестиваль полуниці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*