Влітку на Житомирщині пройде фестиваль «Woodstock Україна»

У серпні Житомирщина прийматиме український «Woodstock». Фестиваль проходитиме з 9 до 11 серпня за 30 км від Житомира у с. Тригір’я.

«Woodstock Україна» — український рок-фестиваль, організований благодійним фондом «Серце до серця», один із наймасштабніших музичних фестивалів, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості людей, перший некомерційний музичний фестиваль України.

«Це потужний міжнародний фестиваль рок-музики, який вперше пройде на  Житомирщині у форматі Open-air, безкоштовний для відвідування. Очікуємо близько 80 виконавців та гуртів із різних країн – Польщі, Чехії, Німеччини, Англії, Італії, Швеції, Білорусі та інші. Це буде 3 дні справжнього рок-драйву та сотні кіловат звуку», – зазначає директор Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук.

Нагадаємо, що у 2012 році Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки відомого польського діяча Єжи Коніка та українського співака Андрія Кузьменка (Кузьма Скрябін) вирішили перенести традицію Woodstock в Україну з метою віддячити волонтерам за сумлінну співпрацю з фондом та допомогу у зборі коштів на нове медичне обладнання для дітей та дитячих лікарень країни. З цього часу фестиваль мандрує мальовничими куточками України та тепло приймає у свої обійми гостей з усього світу абсолютно безкоштовно, заряджаючи їх миром, коханням та музикою.

Участь в цьогорічному фестивалі візьмуть такі відомі рок-виконавці як Morphine suffering,  Exit empire, The nextone, Eta, Hope та інші. Для поціновувачів рок-музики виступи відбуватимуться на трьох сценах.

Окрім того на території фестивалю будуть розташовані фудкорти та розважальні локації, проходитиме ярмарок хенд-мейд робіт та матеріалів.

Нагадаємо, що у травні в Житомирі пройде фестиваль японської культури.

Будьте першим, хто прокоментував "Влітку на Житомирщині пройде фестиваль «Woodstock Україна»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*