КП “Житомирводоканал” завершує перекладку аварійної ділянки північного магістрального трубопроводу

Останні роки через значну корозію магістрального водогону, житомиряни отримували забруднену воду. Окрім того, зростали втрати води, що транспортувалася до місцевих мешканців. Саме тому на початку листопада фахівці КП «Житомирводоканал» розпочали перекладку аварійної ділянки північного магістрального трубопроводу. Наразі роботи практично завершені. Тож вже у січні житомиряни отримають воду кращої якості та стабільне, безаварійне водопостачання.

«Реконструкція знаходиться на завершальному етапі. Роботи повинні були закінчитися до 25 грудня, але перебої з електроенергією вплинули на терміни виконання робіт, вони триватимуть до нового року. Найбільші проблеми виникли із житловими забудовами, адже водопровідні труби проходять під житловими будинками. Ми проводили перемовини із власниками будинків, підрядна компанія зобов’язана відновити та компенсувати нанесену шкоду. Зараз виконано близько 70% робіт на трубопроводі у 450 метрів»,

— повідомив директор КП «Житомирводоканал» Роман Ілик.

Фахівці водоканалу обіцяють, що на свята воду не відключатимуть. Але на початку січня відключення можливе через перепідключення оновленого північного водогону.

«Близько 2-х тижнів проводимо роботи на ділянці по вулиці Короленка. Погодні умови впливають на терміни, додалися невідповідності з плановими роботами. Прокладка відбувається за тією ж схемою, що була раніше. Після свят буде проводитися промивка, гідравліка трубопроводу, через що можливе відключення води на 1-3 дні або ж зниження тиску»,

— зазначив виконроб підрядної компанії «КСМ-Груп» Євгеній Горщук.

Нагадаємо також, що на КП “Житомирводоканал” змінено графік роботи.

Будьте першим, хто прокоментував "КП “Житомирводоканал” завершує перекладку аварійної ділянки північного магістрального трубопроводу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*