Країни ОДКБ допомагають росії обходити санкції

Союзники допомагають державі-агресору обходити санкції. Про це заявив народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Згідно офіційних досліджень, після введення санкцій проти росії на десятки та сотні процентів зросли обсяги закупівлі товарів, вироблених в Європі та США, тими країнами, де до 2022 року вони були значно меншими. Зокрема, експорт з ЄС до Вірменії зріс на 70%, до Киргизстану – на 85%.
Поставки американських товарів до Киргизстану збільшились на 150%, до Таджикистану – на 220%, до Вірменії – на 350%.

За словами політика, саме після різкого збільшення постачання до держав Кавказу та Середньої Азії холодильників, пральних машин і навіть молоковідсмоктувачів – запчастини від них були виявлені у захопленій російській військовій техніці.

Відтак нардеп стверджує, що росії допомагають вести війну не тільки явні союзники, але й слабко приховані симпатики та закликає створити механізми притягнення їх до відповідальності

Їм має бути посланий чіткий сигнал – наявність запчастин з холодильника, поставленого на Кавказ чи пральної машини, офіційно відвантаженої до Середньої Азії у російській зброї, яка вбиває українців, нічим принципово не відрізняється від перемаркованих «гераней» іранського походження, і це обов’язково матиме наслідки“,

– наголосив Гетманцев.

Нагадаємо також, що Словаччина могла постачати військові запчастини до рф та ірану.

Будьте першим, хто прокоментував "Країни ОДКБ допомагають росії обходити санкції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*