Крах долі: від моделі зі світовим ім’ям – до «пацанки» з Житомира…

– Даша Куровська – це один із кращих українських модельних стартів. Таких, як вона – одиниці. Але через нахабну поведінку та алкоголь вона втратила все, – розповідає модельний скаут Сергій Нікітюк. – Історія кар’єри Даші – це, швидше, історія втраченого потенціалу…

  • Перші кроки у модельному бізнесі
  • Робота з всесвітньо відомими агентствами та журналами
  • Занепад кар’єри
  • Участь в телешоу “Від пацанки до панянки”

Суперпопулярне шоу нового каналу «Від пацанки до панянки» вже третій рік поспіль збирає біля телевізійних екранів величезну аудиторію. Житомирські дівчата націлені не тільки на перегляд, а й на участь та перемогу! Наприклад, в 2 сезоні цього шоу перемогла житомирянка Анна Савенець, яку в школі панянок називали «Хомяк». Житомиряни вболівали за Анну, активно стежили за всіма змінами, що відбувались з дівчатами.

В новому сезоні шоу також бере участь дівчина з Житомира. Але зовсім не проста пересічна житомирянка, а колишня модель з всесвітньо відомим ім’ям – Дарина Куровська. Ще з 15 років дівчина стала однією з фігур світового модельного бізнесу. Дівчина підкорювала подіуми Парижа, Мілана та Нью-Йорка. У неї брали автографи, їй робили компліменти. У 2013 році найкращих моделей України нагороджували на престижній премії Best Models Awards. Модель Дарина Куровська також отримала цю престижну відзнаку.

Даша Куровська - модельне фото | TIMES.ZT

– Якось кілька років тому я їхала у трамваї. До мене підійшла директор одного з житомирських модельних агентств. Пояснила, що у мене є всі дані, аби бути моделлю і працювати за кордоном. Запропонувала прийти до них. Я не особливо вірила у свої сили, але рідні підтримали мене і вмовили спробувати. Так я опинилася у своєму першому модельному агентстві «PLES MODEL MANAGEMENT», де й зробила перші кроки у модельному бізнесі.

Даша Куровська. Від пацанки до панянки | TIMES.ZT

Перша моя поїздка була до Москви, щоб познайомитися з іноземними агенціями. Після  повернення в Житомир мені надійшло 5 контрактів з Нью-Йорка. З їх числа ми з  менеджером вибрали  кращу пропозицію. Таким чином, у 15 років я вже поїхала в Нью-Йорк і знімалася там у фотосесіях для журналів та брала участь у різних шоу. Після цього були Мілан, Париж, Лондон, Венеція, Лос-Анджелес, Токіо, де змогла приєднатися до шоу іменитих дизайнерів.

Даша Куровська, модель | TIMES.ZT

Дар'я Куровська на фоні картини | TIMES.ZT

– Я знімалася  для журналів «Vogue Russian», «Vogue Italian», «ID magazine», «Rodeo», «Metal», «Dazed & Confused». Кілька разів мої фото були на обкладинках журналів. Запам’яталася робота з фотографами Paolo Roversi, Steven Maisel. Серед українських журналів знімалася для «Elle», «Mari Claire», робила рекламу для «Intertop». Знімалася у кліпі з козаками і брала участь у телепередачі «Маша і Моделі» в якості експерта.

Даша Куровська. Intertop | TIMES.ZT

Але що сталося далі? Чому закінчилась успішна кар’єра дівчини? Та чому вона пішла на шоу «Від пацанки до панянки»?..

Причиною стала пристрасть до алкоголю.  Дівчина стала відвідувати елітні вечірки, на яких обмежень щодо побажань моделей не було. Віскі, горілка, коньяк – будь-ласка. В яких дозах?  Необмежено! Загулявши на одній з таких вечірок, дівчина не змогла вийти на показ «Givenchy». ЇЇ просто зняли з шоу.

Дарина Куровська на шоу Від пацанки до панянки | TIMES.ZT

Так Дарина виглядає зараз…

…Після епічного краху Дарина повернулась додому в Житомир. Тут вона продовжила пити, але вже не в атмосфері розкоші та успіху, а від горя втрачених можливостей, у компанії місцевих пияк… Можливо, дівчина вирішила взяти участь у шоу саме для того, щоб «засвітитися» та яскраво повернутися на подіум?

Від пацанки до панянки 2018 | TIMES.ZT

Даша Куровская в білому вбранні | TIMES.ZT

Наразі дівчині 24 роки. На проекті її прозвали «Модель». За її словами, вона дуже хоче змінитися та створити нову себе. Та чи вдасться їй це? Чи переконає вона нового директора школи для леді Ольгу Фреймут у тому, що саме вона гідна носити звання переможниці третього сезону проекту? Знову зганьбить себе – чи доведе, що житомирські дівчата мають не лише красу, але й волю та характер? Побачимо!

Тетяна ОВСІЄНКО

Читайте далі: Даша Куровська – що змінилося в житті дівчини після шоу

1 коментар до "Крах долі: від моделі зі світовим ім’ям – до «пацанки» з Житомира…"

  1. Даша – мы верим в тебя ! Всё ещё будет …

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*