Супермодель і «пацанка» з Житомира: що сталося з Дашею Куровською?..

…За крок до довгоочікуваного фіналу житомирську «пацанку» вигнали з шоу, хоч і не зовсім зрозуміло, за що. Вона виконувала всі завдання та впевнено йшла до перемоги. Однак того дня директорка школи вирішила, що Даша вже досягла максимуму, а іншим дівчатам це місце в школі вкрай потрібне. В цей момент, напевно, всіх телеглядачів охопив шок…

Протягом трьох місяців глядачі з величезним інтересом спостерігали за змінами дівчат у мега-популярному шоу «Від пацанки до панянки». Щосереди тисячі українців переживали за «пацанок», раділи або обурювалися подіями в Школі Леді. Можливо, навіть брали щось повчальне з цього шоу і для себе. Чим же все завершилося?..

Дарья Куровська - фото | TIMES.ZT

Дарья Куровська - модель фото2 | TIMES.ZT

Times.Zt.Ua вже писав про житомирянку, яка бере участь у відомому телепроекті та вражає своєю історією. Дівчина під час іспитів у шоу показала себе як добра, справедлива, щира, працьовита, впевнена в собі та своїх силах. Даша пройшла шлях від брутальності до вихованості, від зловживання алкоголем до постійної роботи над собою та вдосконаленням.

Даша Куровська з власним фото | TIMES.ZT

Щодо зовнішніх змін, то ще під час зйомок, в серії, де панянкам міняли стиль, дівчині кардинально змінили зачіску: відстригли біляві коси та оформили стильну коротку стрижку. Але уподобання в одязі у Даші все-таки залишились більш «пацанськими»: кеди, джинси, футболки. Це видно з фотографій, які колишня модель активно публікує в соціальних мережах.

Дарья Куровська зараз | TIMES.ZT

За крок до довгоочікуваного фіналу житомирську «пацанку» вигнали з шоу, хоч і не зовсім зрозуміло, за що. Вона виконувала всі завдання та впевнено йшла до перемоги. Однак того дня директорка школи вирішила, що Даша вже досягла максимуму, а іншим дівчатам це місце в школі вкрай потрібне. В цей момент, напевно, всіх телеглядачів охопив шок. Було видно щире бажання дівчини залишатися в школі.

Дарья Куровська і пацанки | TIMES.ZT

А за тиждень весь Житомир радів з приводу її повернення до стін школи панянок. Ольга Фреймут – директорка школи панянок, обдумавши своє рішення, впевнилася в тому, що помилилася.

Дарья Куровська - прощання на проекті | TIMES.ZT

Дівчата зустріли суперницю не дуже радісно, однак це Дашу не збентежило, а напевно, навіть навпаки – дало енергії йти до кінця. Після повернення дівчина була максимально активною та доводила, що вона – істинна панянка.

Марія Козел  | TIMES.ZT

На шоу не складно було помітити конкуренцію між двома максимально яскравими учасницями: Дашею Куровською та Машею Козел. Вони йшли ніс в ніс, створюючи провокації одна одній. Чи не в кожній серії дівчата ділились коментарями про свою взаємну неприязнь. Однак зараз в мережі Instagram можна побачити публікації, де дівчата говорять про свою дружбу, що в свою чергу, вводить в нерозуміння підписників. «Ворожнечу» вигадали продюсери? Все заради шоу?..

Від пацанки до панянки фінал | TIMES.ZT

Також в Instagram часто з’являються публікації Даші, які вказують на те, що вона в даний час працює в редакції Нового каналу.

Даша Куровська в офісі нового каналу | TIMES.ZT

На фіналі шоу продемонстрували підводку, в якій були відображені кадри «до» і «після». І знаєте… вони вражають! Зміни просто величезні! Після цього відео Дарина розповіла, що вона вже не пацанка, а справжня впевнена в собі леді. Дівчина попросила пробачення за свою поведінку у свого брата та сказала батькам про свою любов до них.

Даша Куровська – переможниця шоу «Від пацанки до панянки» для всіх її фанатів та всіх житомирян. Однак справжня переможниця телешоу, яка отримала золоту брошку та 100000 гривень – Яна Ковальська.

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Супермодель і «пацанка» з Житомира: що сталося з Дашею Куровською?.."

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*