Вчора затримали Михайла Пухтаєвича – а сьогодні 51% каналу СК1 належить вже не йому

Кожна дія має наслідки для суспільства та історії. 31 травня 2018 року було затримано Михайла Пухтаєвича. Різні засоби масової інформації висували різні версії інциденту. Ми не спішимо з висновками, але, дякуючи системі Youcontrol, виявили таку інформацію: відбулися зміни серед власників телеканалу СК1. Причому відбулися прямо сьогодні…

Зокрема, 51 % компанії належить Олені Василівні Веретельник. Коли сталася зміна? За даними системи Youcontrol – 01.06.2018 року. Вартість статутного капіталу компанії 30 тис. грн. Тобто, зробивши внесок у 15 300 грн., можна було отримати контроль над телеканалом?..

Так і хочеться процитувати одного відомого телеведучого: «Совпадєніє?..» Але давайте спробуємо з’ясувати хто така пані Олена Веретельник. Зробивши простий запит у популярному інтернет-пошуковику, ми знайшли ряд матеріалів, які зазначають, пані Олена – це дружина Олександра Рабіновича. Ми не готові стверджувати, чи це правда. Але те, що існує певний зв’язок між згаданими особами, то це факт.

Нам не відомо, чи відобразиться зміна основного власника телеканалу на його контенті чи кадровій політиці. Залишається лише зачекати та побачити все на власні очі, про що ми обов’язково поінформуємо житомирян. Можна лише припустити, що таке стрімке «відкушування» медіа-ресурсів та концентрація їх у руках людей, наближених до БПП – є вірною ознакою наближення виборів.

Сергій ЛАКИДЮК

 

Будьте першим, хто прокоментував "Вчора затримали Михайла Пухтаєвича – а сьогодні 51% каналу СК1 належить вже не йому"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*