Крим готується повернутися під контроль України

В окупованому Криму готуються до повернення під контроль України. Про це розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький. 

«Зараз йде перегрупування – ворог продовжує перегруповувати свої сили на Херсонському на Запорізькому напрямках. В окупований Крим прибула батальйонна тактична група російських десантників для відправки на материкову частину України. Крім того, на півострові загарбники посилюють систему протиповітряної оборони. На цьому фоні активізувалися партизани та рух проти окупантів. Люди готуються до того, що ми будемо туди повертатися», – зазначив Скібіцький.

ВІн також відзначив, що суттєво змінилися настрої серед населення Криму щодо росії.

Натомість, експрезидент США Дональд Трамп запропонував Україні відмовитися від Криму. 

«Українці могли відмовитися від Криму. Вони могли б зробити щось із НАТО: “Добре, ми не збираємося в НАТО”, і у вас була б країна, бо я вважаю, що путін хотів укласти угоду. І тепер я не думаю, що він хоче укласти угоду. Він підриває все навколо. Я маю на увазі, він усе там захопить”, – сказав він, додавши, що диктатор зараз “хоче захопити всю країну, а не частину”», – заявив давно забутий і нікому не потрібний Трамп.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував цю безглузду заяву. За його словами, фраза «росія не напала б на Україну, якби та відмовилася від НАТО та Криму» є «абсурдним російським пропагандистським штампом», який повторюють деякі політики на Заході.

«Навіщо? росія напала тому, що хоче знищувати Україну, вбивати дітей, лякати Європу своєю жорстокістю. Не треба шукати виправдання нелюдам», – наголосив Подоляк.

Нагадаємо, «Судна ніч – дедалі ближче»: кримські партизани залишили послання росіянам.

Будьте першим, хто прокоментував "Крим готується повернутися під контроль України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*