Житомир попрощався з героєм Ігорем Дроздовим (ФОТО-ВІДЕО)

Сьогодні, 2 червня, житомиряни прощалися із Героєм, Ігорем Дроздовим, який віддав своє життя за Україну, захищаючи державні рубежі від атак російського агресора.

Церемонія поховання на Смолянському кладовищі супроводжувалася молитвою, військовим оркестром, трьома залпами холостими патронами, врученням близьким загиблого Державного Прапору України.

“З початком повномасштабної агресії 24 лютого 2022 року, Ігор став на захист наших мирних домівок в рядах однієї з бригад Десантно-Штурмових військ. 25 липня цього року, на жаль загинув, захищаючи один із населених пунктів Херсонської області, у вічній скорботі залишилися мати, дружина а також двоє дітей.” – коментує Ярослав Весельський, керівник центру допомоги учасникам бойових дій.

“Люди так не поступають, в очі живі, брешучи, кажучи, що вони брати, засунути нож в спину і кожен день отако прокручувати, прокручувати, прокручувати, щоб ще тільки більш боляче було. Щирою молитвою, відмолимо вічну пам’ять і Царство Небесне нашому захиснику, воїну, і всім нам миру і спокою…” – промовив священик після молитви.

Світла пам’ять герою

«Почуйте нас!» В Житомирі пройшла акція на підтримку полонених військових (ФОТО-ВІДЕО)

Водолаз-рятувальник героїчно віддав життя за Україну в боях за Херсонщину (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Житомир попрощався з героєм Ігорем Дроздовим (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*