Китайські компанії розробляють для росіян ударний безпілотник типу іранського “Shahed” для атак по Україні

Китайські компанії розробляють для росіян ударний безпілотник типу іранського "Shahed" для атак по Україні

Китай спільно з росією розробляє безпілотник схожий за своїми характеристиками на іранський “шахед” спеціально для атак по українським містам. Про це заявили репортери видання Bloomberg з посиланням на європейських чиновників.

За словами журналістів, ще 2023 року російські компанії провели переговори з китайськими партнерами і запропонували створити копію іранського дрона-камікадзе. Тоді китайські інженери розпочали випробування.

На китайських оборонних сайтах вже є інформація про розробку в країні ударного безпілотника-камікадзе під назвою Sunflower 200, який зовні схожий на іранський безпілотник Shahed 136. Наразі він проходить тестування перед відправкою до рф. Нині Пекін розглядає можливість відправляти готові безпілотники до Росії, чи постачати компоненти, з яких можна зібрати готові безпілотники.

Досі китайські безпілотники ще не використовувалися в Україні. Тож, за словами європейських чиновників, Пекін перетне «червону лінію», якщо надасть росії вказані безпілотники для ударів по Україні.

Нагадаємо також, що Китай виступив проти озброєння України.

Будьте першим, хто прокоментував "Китайські компанії розробляють для росіян ударний безпілотник типу іранського “Shahed” для атак по Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*