Латвія не надаватиме притулок російським втікачам від мобілізації і перевірить погляди росіян при продовженні ВНП

У Латвії вирішили перевірити усіх російських громадян, які тимчасово або постійно проживають у країні, на політичні погляди з допомогою питань накшталт “Чий Крим?” та “Що відбувається в Україні?”. Після чого частині з них, можливо, не продовжать вид на проживання. Про це заявив міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевич.

Більше того, Латвія не продовжуватиме росіянам дозволи на перебування в країні, які були отримані на підставі інвестицій та з деяких інших підстав, а також має намір ретельно перевіряти підстави для надання притулку росіянам, які тікають від мобілізації.

За словами латвійського міністра, росіяни, які вирішили виїхати за кордон після оголошення мобілізації, “не проти війни, яку росія веде в Україні, а проти мобілізації, і це велика різниця”.

«Знаєте, мене не переконує аргумент, що у росії ситуацію затиснули так, що ніхто не може вийти на вулиці. Якщо це сто, двісті, тисяча громадян – так. Але їдуть зараз, за нашими даними, десятки тисяч громадян. І я думаю: чому ми маємо їх приймати? Для нас це зокрема питання безпеки»,

– підкреслив Едгар Рінкевич.

Нагадаємо також, що місяць тому Латвія закрила проїзд для росіян з шенгенськими візами.

Будьте першим, хто прокоментував "Латвія не надаватиме притулок російським втікачам від мобілізації і перевірить погляди росіян при продовженні ВНП"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*