Що житомиряни думають про подорожчання курячих яєць (ВІДЕО) 

По всій Україні суттєво збільшилася вартість курячих яєць. У деяких магазинах десяток яєць коштує 70 гривень, деінде ціна сягає 100 грн. Це значно впливає на гаманець українців, адже яйця – невід’ємна частина споживчого кошику, і використовуються у більшості страв. 

Times.ZT вирішили дізнатися у житомирян, як вони відреагували на нові ціни на яйця, чи продовжують купувати цей продукт попри подорожчання, і чи вважають за потрібне, аби вище керівництво врегулювало це питання.

Як Ви ставитеся до подорожчання курячих яєць? 

Серед опитаних 20% поставилися до нових цін на яйця із розумінням. Ще 60% проти, хоч і розуміють, що ціни зараз виросли на все. 10% опитаних не купують яйця у магазині, а мають власних курей, або замовляють оптово. Ще 10% вважають, що це питання не на часі.

Чи купуєте яйця за новими цінами? 

90% опитаних продовжують купувати яйця за новими цінами. 10% не купують яйця, а мають власних курей чи родичів з господарством. 

Як Ви вважаєте, чи потрібно зробити так, щоб підприємці знизили вартість яєць?

З усіх опитаних, 50% вважають, що вище керівництво не займатиметься цим питанням, адже курячі яйця – не на часі. 40% вважають, що дане питання важливе, і керівництво повинно відреагувати на подорожчання курячих яєць, адже це питання зачіпає всіх українців. Ще 10% зазначають, що якщо вище керівництво почне регулювати ціни, то вартість споживчих товарів навпаки збільшиться. 

Нагадаємо, Житомир економить електроенергію: не працюватиме електротранспорт, а підприємцям вимикатимуть рекламні вивіски (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Що житомиряни думають про подорожчання курячих яєць (ВІДЕО) "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*