Лайка та штовханина: житомирські активісти не змогли знайти компромісу щодо створення громадської ради при ОДА

Галас, нецензурна лексика, взаємні образи та навіть штовханина, — все це відбулося під час наради між громадськістю та керівництвом Житомирської облдержадміністрації з приводу створення громадської ради при ОДА.

Під час обговорень положення щодо створення громадської ради конструктиву майже не було. Натомість понад півсотні активістів та представників громадських організацій почали звинувачувати один одного в корупції та лобіюванні власних інтересів.

Не обійшлося звісно і без штовханини та нецензурної лексики, адже в процесі обговорення прихильники та противники створення громадської ради не змогли знайти спільної мови.

Не зважаючи на заклики голови ОДА приступити до діалогу, жодних конструктивних пропозицій не знайшлося, тож Ігор Гундич просто покинув залу засідань та повідомив присутнім, що питання стосовно створення громадської ради вирішить самостійно.


Нагадуємо, раніше:

 

Будьте першим, хто прокоментував "Лайка та штовханина: житомирські активісти не змогли знайти компромісу щодо створення громадської ради при ОДА"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*