Швидкий, надійний, мобільний та потужний: Житомирський бронетанковий завод презентував оновлений бронетранспортер

Житомирський бронетанковий завод розробив модернізацію бронетранспортера БТР-70. Машину вперше продемонстрували на виставці «Зброя та Безпека».

Про це поінформували на сайті Державного концерну «Укроборонпром», до складу якого входить завод.

Під час модернізації бойової машини фахівці замінили застарілі радянські двигуни на нові – потужніші та більш економічні.

Розроблений закошти заводу, БТР-70Д(GM) отримав нові двигуни від американської корпорації General Motors та бойовий модуль «Дельта» з 23-мм автоматичною гарматою та цифровою системою управління вогнем.

Завдяки новим двигунам GM-6.2 потужність бронетраспортера зросла до 290 к.с, що на 50 к.с більше, ніж у його прототипа. Його швидкість теж зросла – на 20 км/год більше, тобто до 100 км/год. Ремоторизація підвищила потужність БТР, збільшила мобільність на полі бою та надійність бронетранспортера.

Новий бойовий модуль 11,6-тонного БТР-70Д (GM) за своїм озброєнням перевищує штатне озброєння БТР-70, на якому встановлені 14,5-мм та 7,62-мм кулемети. Окрім того, бойовий модуль «Дельта» має сучасну цифрову багатофункціональну систему управління вогнем з тепловізійною камерою, лазерним далекоміром, стабілізатором озброєння та системою захвату та супроводження цілей.

Загалом, БТР-70Д(GM), у порівнянні із звичайним БТР-70, що стоїть на озброєнні Збройних Сил України, має потужніше озброєння, двигун, більшу швидкість та кращу маневреність на полі бою.


Раніше ми писали: На Житомирському військовому полігоні випробували новітню зброю

Будьте першим, хто прокоментував "Швидкий, надійний, мобільний та потужний: Житомирський бронетанковий завод презентував оновлений бронетранспортер"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*