Легкоатлет з Бердичева Владислав Мазур представлятиме Україну в Іспанії

Бердичівлянин Владислав Мазур готується до світового туру в приміщенні в Мадриді (Іспанія). Легкоатлет представлятиме Україну 24 лютого у секторі для стрибків у висоту. Про це він розповів журналістам Times. Zt.

Нещодавно вихованець спортивної школи ім. В. О. Лонського Владислав Мазур здобув перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики в Сумах, стрибнувши у довжину 8,07 м. Результатом бердичівлянин задоволений. Подальшими планами він поділився з Times. Zt

«Змаганнями дуже сильно задоволений. Завданням було потрапити на чемпіонат Європи, і під час кваліфікації я вже відчував, що можу стрибнути скільки потрібно. Дякувати Богу все вдалося, і в технічному плані, і фізичному, відчував себе дуже добре. Завдання максимально виконав. На Балканські ігри не поїду, натомість 24 лютого будуть проходити змагання в Мадриді, це буде одна із серій індортуру, і після цих змагань буду готуватися на чемпіонат Європи (5 березня). Завданням буде потрапити у фінал, поборотися із суперниками і показати гарний результат».

Будьте першим, хто прокоментував "Легкоатлет з Бердичева Владислав Мазур представлятиме Україну в Іспанії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*