Легкоатлети Житомирщини представляють Україну на VII Всесвітніх іграх військовослужбовців

В Китаї стартували VII Всесвітні ігри військовослужбовців. Українську збірну команду представлятимуть 87 учасників у 12-ти видах спорту, серед яких виступлять і легкоатлети з Житомирщини.

З 1993 року Збройні Сили України є повноправним членом Міжнародної ради військового спорту, до складу якої входить 135 країн світу. З 1995 р. проводяться Всесвітні ігри серед військовослужбовців, у яких спортсмени із ЗСУ регулярно беруть участь. Девіз таких змагань — «Дружба через спорт».

Спортсмени з Бердичева Віктор Лонський та Владислав Мазур також представлятимуть честь прапора на цих  змаганнях. Віктор та Владислав — легкоатлети зі спортивної школи ім. В.О. Лонського. Тренує спортсменів Ігор Лонський — тренер, якого двічі було визнано кращим тренером України у 2015 та 2017 роках.

Виступатимуть наші земляки вже завтра, 22 жовтня. 

Віктор Лонський змагатиметься одразу в фіналі у секторі для стрибків у висоту, Владислав Мазур завтра буде проходити кваліфікацію у секторі для стрибків у довжину. Фінал змагань відбудеться 24 жовтня. 

Бажаємо спортсменам та тренеру успішного виступу та перемоги.

Церемонію відкриття VII Всесвітніх ігор військовослужбовців можна переглянути за цим посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "Легкоатлети Житомирщини представляють Україну на VII Всесвітніх іграх військовослужбовців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*