Літак “Мрія” напередодні війни мав відлетіли до Німеччини, але вище керівництво не дозволило

Найвідоміший вантажний літак АН-225 “Мрія” мав бути відправлений до Німеччини напередодні повномасштабного вторгнення російських терористів в Україну, однак екіпажу не дозволили відлетіти за вказівкою вищого керівництва. Про це повідомило медіаагенство Bild з посиланням на власні джерела.

Міжнародний аеропорт Лейпцига Галле підготував місця для паркування літаків України ще за місяць до початку вторгнення, а план евакуації був затверджений 21 лютого. Розмови про відправлення літака велися за кілька тижнів до цього, але злетіти їм не дозволили. Ці дані наводить представник аеропорту Галле Уве Шухарт.

Вже було відомо, що Лейпциг стане портом порятунку для “Мрії”. Екіпаж і пілоти сиділи в повністю заправленому паливом вантажному судні ввечері напередодні початку війни, але, за словами капітана Дмитра Антонова, їм не дозволили злетіти за вказівкою вищого керівництва“, – заявляють журналісти.

Нагадаємо, що в результаті наступу рашистів на Київ у лютому 2022 року найбільший літак світу Ан-225 “Мрія” був практично повністю знищений. Тепер в Україні планують збудувати нову «Мрію».

Будьте першим, хто прокоментував "Літак “Мрія” напередодні війни мав відлетіли до Німеччини, але вище керівництво не дозволило"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*