HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Лобіювання інтересів однопартійця чи доречне зауваження: членкиню виконкому обурила присутність керівника ТТУ на засіданні робочої групи

.jpg - Лобіювання інтересів однопартійця чи доречне зауваження: членкиню виконкому обурила присутність керівника ТТУ на засіданні робочої групи

Питання щодо встановлення скандального МАФу, який депутат міської ради Боровський хоче встановити на вулиці Хлібній, 23 знову стало актуальним. Незважаючи на заборону та супротив частини мешканців питання щодо встановлення чи то перенесення депутатського кіоску знову розглянули на робочій групі у міській раді.

Разом із тим, на засідання з’явився й новопризначений директор ТТУ, який, донедавна, підтримував частину мешканців Хлібної 23 та виступав кардинально проти встановлення депутатського МАФу. Його присутність неабияк обурила членкиню виконкому Марію Бовсунівську.

Причиною невдоволення Марії стала присутність Євгена Демчика на засіданні у робочий час.

«Активіст пан Євгеній Демчик забув, що він вже не активіст, у робочий час відпрацьовує другу зарплату активіста на комісіях», ─ зауважила Марія Бовсуновська.

Окрім того, Бовсуновська звернулася до заступника міського голови Дмитра Ткачука з вимогою перевірки дотримання Демчиком норм трудового законодавства та виконання своїх посадових обов’язків.

1 - Лобіювання інтересів однопартійця чи доречне зауваження: членкиню виконкому обурила присутність керівника ТТУ на засіданні робочої групи

Заступник мера обіцяв розібратись: «Моя позиція, що керівник ТТУ має в першу чергу займатися питаннями ТТУ. Візьмемо пояснення з якої причини він там був і що він там робив».

Проте сам Євген Демчик вважає таку поведінку члена виконкому недоречною та переконує, що був там у питаннях, що стосуються підпорядкованого йому комунального підприємства. Та незважаючи на це натякнув, що у робочий час засідання відвідували й інші представники.

«По-перше, у міській раді я забирав рішення міського голови по перевірці. Крім того, відповідно до розпорядження міського голови, я є членом цієї робочої групи. При чому засідання я відвідав по справах ТТУ, адже розглядалося питання щодо демонтажу двох наших кіосків. Крім того, я зачитав рішення, підписане попереднім головним архітектором, про відмову Боровському у перенесенні МАФу на Хлібну, 23 та долучив його до протоколу засідання. Після розгляду цих питань я одразу повернувся до поточних справ. Що ж до Марії Бовсунівської, то вона просто лобіює інтереси свого однопартійця Боровського», ─ відповів директор ТТУ.

41547328 230777691124675 7100811371108892672 n - Лобіювання інтересів однопартійця чи доречне зауваження: членкиню виконкому обурила присутність керівника ТТУ на засіданні робочої групи

41779212 2198901116848690 7428151423105236992 n - Лобіювання інтересів однопартійця чи доречне зауваження: членкиню виконкому обурила присутність керівника ТТУ на засіданні робочої групи

Щодо самого МАФу, то за словами свободівки, конфлікту інтересів вона не вбачає та до Євгена Демчика претензії були не через згадане питання. А щодо її колеги по партії, то він збирається не встановити новий кіоск, а перенести старий з вулиці Чуднівської на Хлібну, 23.

«Переносити МАФ збирається не сам депутат Боровський, а його син. Крім того, сьогодні також розглядалося питання магазину депутата Раковича. Його теж мають перенести. Я є членом робочої групи з початку її створення і хочу сказати, що є багато депутатів і чиновників, які також займаються бізнесом та мають зв’язки з міською радою. Що ж до Демчика, то питання у мене виникло саме через те, що він прийшов на засідання як керівник ТТУ та висловлював свою громадянську позицію. Він прийшов на засідання о 9:30 побув саме на питанні по Хлібній, 23 і після конфлікту і мого посту у соцмережах покинув приміщення», ─ пояснила Марія Бовсуновська.

Аліна ДОМБРОВСЬКА


  • 21
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Лобіювання інтересів однопартійця чи доречне зауваження: членкиню виконкому обурила присутність керівника ТТУ на засіданні робочої групи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*