Через кілька років у Житомирі може з’явитися магазин шведської корпорації IKEA

У 2019 році українці зможуть відвідати всесвітньо відомий магазин шведської корпорації IKEA в Києві. Інформацію про те, що компанія заходить на український ринок на своїй сторінці у Facebook підтвердив президент України Петро Порошенко.

З інформації, що в даний час поширюється інтернетом, IKEA взяли в оренду близько 4 000 м² у ТРЦ Ocean Mall, який має відкритися у 2019 році поруч з відомим столичним ТРЦ Ocean Plaza.

Також відомо, що наразі компанія веде перемовини з іншими ТРЦ столиці. А після відкриття декількох точок продажу товарів у Києві, керівництво IKEA планує розширити свою мережу і в регіонах. Тож можливо через кілька років магазини шведської торгової корпорації з’являться і в Житомирі.

В магазинах даної мережі представлений широкий асортимент меблів для дому, посуду, електроніки, одягу, елементів декору, зелені насадження та навіть шведські продовольчі товари: шоколад, напої, джеми, млинці і фрикадельки.

Своєю місією корпорація вважає зміну повсякденного життя багатьох людей на краще, а їх бізнес-ідея полягає у «пропонуванні різноманітного асортименту комфортних та функціональних товарів для оселі за такими низькими цінами, щоб їх мали можливість придбати якомога більша кількість людей».

Магазини шведської корпорації відрізняються від інших і тим, що їх товари продаються в розібраному вигляді. Такий собі «конструктор для дорослих», який зручно транспортувати та легко збирати. До кожної коробки входить спеціальна покрокова інструкція в картинках: що до чого прикручувати та у якій послідовності. Також в комплекті є й всі необхідні інструменти.

Крім того, відвідувачі мають повну свободу дій. Покупці можуть робити все, що їм заманеться: посидіти у вподобаному кріслі, полежати на величезному ліжку, посидіти за приміченим столом, або одягнути запропонований до продажу халат. Купувати ці речі після їх «примірки» не обов’язково. А продавці на таку поведінку відвідувачів магазину реагують цілком спокійно та звичайно.

Кожен такий магазин має власний ресторан, де представлені традиційні шведські страви та спеціально облаштовані дитячі зони де батьки можуть залишити своїх дітей на період їх перебування в магазині.

Тетяна ОВСІЄНКО


Нагадаємо, раніше TIMES.ZT писав: Чи матиме Житомир свою Силіконову долину?

Будьте першим, хто прокоментував "Через кілька років у Житомирі може з’явитися магазин шведської корпорації IKEA"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*