Листи з побажаннями, майстер-класи, ігри: де та як у Житомирі працює Резиденція Святого Миколая (ВІДЕО)

Листи з побажаннями, майстер-класи, ігри: де та як у Житомирі працює Резиденція Святого Миколая

За вікном  – сніжно і морозно, а всередині Дому української культури в Житомирі – по-справжньому святкова атмосфера: новорічні декорації, фотозона, вогні, галас дітей. Цьогоріч саме тут з 1 по 24 грудня працює резиденція Святкового Миколая.

Для юних відвідувачів підготували програму розваг. Зокрема, організованим групам школярів  пропонують написати лист з побажаннями до Святого Миколая і залишити його в спеціальній скриньці на вході.

Крім цього, на дітей чекає майстер-клас, під час якого вони зможуть створити символ наступного року – дракончика. Також малечу розважають аніматори, разом з яким вони танцюють, грають у різноманітні забавки, виконують завдання.

По завершенню усіх цих активностей – зустріч і спілкування  з Святим Миколаєм, подарунки від нього, спільна фотосесія тощо.

Відзначимо, що Резиденція у Домі української культури (вул. Велика Бердичівська, 61/18) працює щоденно з 12 до 19.00 аж до Різдва (за новим календарем). Вихідний – 7 грудня, а 24 грудня –  з 12:00 до 16:00.  Вхід вільний. Запис груп у кількості від 10 дітей за попередньою реєстрацією – +38 (068) 500 80 90.

Юлія Демусь

Ялинкові базари в Житомирі відкрилися: ціни та асортимент (ФОТО)

“Маю мрію”: ілюстрація житомирянки Катерини Бабенко на упаковці нектару вітчизняного виробника (ФОТО

Будьте першим, хто прокоментував "Листи з побажаннями, майстер-класи, ігри: де та як у Житомирі працює Резиденція Святого Миколая (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*