Як працюватиме дитяча поліклініка в Житомирі: коментар місцевої влади

Як працюватиме дитяча поліклініка в Житомирі: коментар місцевої влади

У Житомирі навколо дитячої поліклініки на вулиці Святослава Ріхтера точиться чимало чуток. Містяни хвилюються, що заклад закриють, і що там уже скорочують працівників. 

Тому сьогодні, 4 грудня, заступниця міського голови Марія Місюрова розповіла журналістам про те, як працює дитяча поліклініка, чи планують її закривати і чи дійсно звільняють фахівців із закладу. 

«Практично півроку тривав процес об’єднання дитячої поліклініки з лікарнею №2 ім. Павлусенка. З 1 листопада всі медичні працівники повністю переведені в лікарню №2, отримують заробітну плату в повному обсяці згідно договору лікарні та згідно постанови – це 20 000 грн і 13 500 грн – середні медичні працівники. Хочу сказати, що дитяча лікарня, як структурний підрозділ працює повністю, в штатному режимі. Сьогодні ми знаходимося в поліклініці на вул. Святослава Ріхтера. Ця поліклініка включає в себе: центр ПМСД і вузьких спеціалістів. Також там є відділення функціональної діагностики, УЗД-діагностики, тобто, всі ті служби, які працювали, вони і далі працюють. По вузьким спеціалістам можна звертатися також в поліклініку на Богунії», – пояснила Марія Місюрова.

Крім того, було запропоновано місце роботи в інших комунальних підприємствах технічним працівникам – бухгалтерам, юристам, водіям. У загальному, це близько 30-ти людей, деякі з них перевелися, дехто відмовився. 

Вона також зазначила, що зараз не вистачає штату для двох відділень реабілітації. 

«У нас є нюанс по відділенню амбулаторної реабілітації. У зв’язку з тим, що постійно змінюються вимоги НСЗУ, а від цього залежить надання коштів закладам, і зараз дуже суворі вимоги по штату саме для реабілітації, то на сьогодні у нас не укомплектований штат для двох відділень. У нас зараз функціонує повноцінно відділення реабілітації на базі стаціонара на Шевченка. Тому так, поки що територіально реабілітація у нас знаходиться там». 

Крім того, продовжує свою роботу і дитяча стоматологія, яка знаходиться на вулиці Перемоги. Наступного року там планують оновлювати матеріально-технічну базу, щоб покращити якість надання послуг для дітей. 

За словами Марії Місюрової, у всіх лікувальних закладах дітям надаються безкоштовні послуги:

«Також хочу наголосити, що для наших дітей всі послуги – безкоштовні. Якщо хтось вимагає якісь кошти, чи коли треба купувати ліки чи витратні матеріали – обов’язково пишіть скаргу чи звернення». 

Нагадаємо, житомирський обласний центр крові закликає громадян до колективного донорства. «Житомиробленерго»

Будьте першим, хто прокоментував "Як працюватиме дитяча поліклініка в Житомирі: коментар місцевої влади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*