HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)

DSC 0628 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)

Львівська команда коміків «Загорецька Людмила Степанівна» знову підкорила публіку нестандартним гумором та галицьким колоритом. Цього разу під прес коміків потрапили бердичівляни.

Не менше захопили увагу публіки учасники Ліги Сміху – «Ніколь Кідман» та «Луганская сборная». Глядачів змусили не лише сміятися, а й задуматися. Адже були серед виступів й досить жорсткі сатиричні номери на політичні теми.

Не обійшлося під час виступу коміків і без згадок про Бердичів. Команди підготувалися до приїзду, тож «пройшлися» по популярних місцях у Бердичеві. Але найбільше жартували з собак на вулиці, нічних клубів та якості місцевих доріг.

Головною родзинкою туру стала звісно команда «Загорецька Людмила Степанівна», яка «рознесла» заповнену залу. А «сложний» на думку самих коміків, гумор, сподобався багатьом глядачам.

DSC 0618 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0641 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0669 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0689 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0701 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0726 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0737 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0753 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0772 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0787 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0790 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0802 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0812 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0822 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0839 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0879 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0894 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0914 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0918 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0921 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)DSC 0924 Копировать - Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)

Юрій МЕЛЬНИК

 • 11
  Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Гучний регіт та сльози від сміху: Людмила Степанівна та Ніколь Кідман «порвали» бердичівлян (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*