HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

Photo 4 - Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року на території області простежується чітка тенденція щодо зменшення кількості загорянь та загибелі людей на них. Так, у 2018 році на Житомирщині сталося 1083 пожежі, на яких загинуло 47 особи. В минулому ж році виникло 1111 займань, які призвели до гибелі 63 громадян.

1 - Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

2 - Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

У чому причина зменшення кількості пожеж?

«Позитивній динаміці зниження надзвичайних подій, у першу чергу, сприяють превентивні заходи, що застосовують рятувальники у своїй повсякденній службовій діяльності», – повідомив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Житомирській області полковника служби цивільного захисту Василя Кучина. Зокрема, 24 травня на території Малинського району фахівці ДСНС проведи профілактичне відпрацювання с. Устинівка.

Photo 1 - Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

Під час заходу рятувальники обійшли 43 житлових будинки, проінструктували понад 185 осіб. Основний меседж, який намагалися донести ДСНСівці до населення: постійне дотримання правил пожежної безпеки – це запорука життя!

Рятувальники робили акцент на стані пічного опалення та газового обладнання, електромереж. Роз’яснювали громадянам правила безпечного поводження в побуті та на вулиці.

Photo 2 - Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

Також окремо наголошувалось батькам про неприпустимість залишати малолітніх дітей без нагляду. Мешканцям села рятувальники вручили листівки та пам’ятки з правилами безпеки.

Photo 3 - Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

Крім того, фахівці ДСНС застерігають щодо спалювання сухої трави, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та як безпечно відпочивати біля водойм.

Зауважимо, що з 25 по 27 травня на території області очікується  надзвичайна  пожежна небезпека, – таку інформацію повідомляє  управління  державної  служби надзвичайних ситуацій України в Житомирській області на офіційному сайті.

Сергій ЛАКИДЮК

  • 12
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*