Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року на території області простежується чітка тенденція щодо зменшення кількості загорянь та загибелі людей на них. Так, у 2018 році на Житомирщині сталося 1083 пожежі, на яких загинуло 47 особи. В минулому ж році виникло 1111 займань, які призвели до гибелі 63 громадян.

У чому причина зменшення кількості пожеж?

«Позитивній динаміці зниження надзвичайних подій, у першу чергу, сприяють превентивні заходи, що застосовують рятувальники у своїй повсякденній службовій діяльності», – повідомив перший заступник начальника Управління ДСНС України у Житомирській області полковника служби цивільного захисту Василя Кучина. Зокрема, 24 травня на території Малинського району фахівці ДСНС проведи профілактичне відпрацювання с. Устинівка.

Під час заходу рятувальники обійшли 43 житлових будинки, проінструктували понад 185 осіб. Основний меседж, який намагалися донести ДСНСівці до населення: постійне дотримання правил пожежної безпеки – це запорука життя!

Рятувальники робили акцент на стані пічного опалення та газового обладнання, електромереж. Роз’яснювали громадянам правила безпечного поводження в побуті та на вулиці.

Також окремо наголошувалось батькам про неприпустимість залишати малолітніх дітей без нагляду. Мешканцям села рятувальники вручили листівки та пам’ятки з правилами безпеки.

Крім того, фахівці ДСНС застерігають щодо спалювання сухої трави, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів та як безпечно відпочивати біля водойм.

Зауважимо, що з 25 по 27 травня на території області очікується  надзвичайна  пожежна небезпека, – таку інформацію повідомляє  управління  державної  служби надзвичайних ситуацій України в Житомирській області на офіційному сайті.

Сергій ЛАКИДЮК

Будьте першим, хто прокоментував "Люди гинуть у пожежах, але вже менше: ДСНС вдається до профілактики"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*