Шок-фото: богунский міст розвалюється прямо під ногами пішоходів

Ці фотографії опублікувала житомирянка на своїй сторінці у Facebook. Міст через річку Кам’янку на Богунії зустрічає перехожих дірою у залізобетоні з оголеною арматурою. Небезпечні металеві штирі готові покалічити ваші ноги. Об’єкт перебуває не просто у критичному стані – він руйнується на очах…

Арина Кроль забила на сполох – і сталося маленьке диво: через добу після публікації пішохідну зону мосту у пожежному порядку підлатали.

“Через добу після посту та листів штирі прибрали, а темні діри залатали, нижче я представляю фото ремонтних робіт. Міст через Кам’янку став безпечнішим! Прохання до всіх нетерпячих дочекатися, щоб бетон підсох…” – написала вона.

Стосовно “безепечнішого” – я б не поспішав поділяти оптимізм житомирянки. Можна замазати тональним кремом синець на обличчі – але хіба він від цього зникне? Косметичний ремонт не може приховати головного: богунський міст аварійний, він несе пряму загрозу здоров’ю та життю городян.

Перила мосту декілька років тому хтось пофарбував у патріотичні кольори. Зараз настав момент істини: і для міської влади, і для житомирян, які вважають себе патріотами. Закриття мосту, навіть тимчасове – паралізує закам’янську Богунію і створить величезні соціальні проблеми. А подальше заплющування очей – може привести до трагічних наслідків.

Що обираємо?..

Тарас СТРІЛЬЧИК

Читайте також:

Чи може богунський яр стати “зручним” та “комфортним”?

Будьте першим, хто прокоментував "Шок-фото: богунский міст розвалюється прямо під ногами пішоходів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*