Житомиряни зустріли героїв, які повернулися із зони бойових дій | Times ZT

Житомиряни зустріли героїв, які повернулися із зони бойових дій

З квітами та сльозами на очах вітали мешканці Житомира легендарну 95-у десантно-штурмову бригаду, а також вояків інших частин та підрозділів, які тривалий час перебували на лінії розмежування на Донбасі. Єдине, чого зараз потребують військові – звичайного відпочинку…  

24 травня зранку на Соборний майдан прийшли сотні жителів міста, аби привітати бійців, які більше 6-ти місяців виконували бойові завдання на сході країни. Міський голова, командування Десантно-штурмових військ та представники УПЦ КП вручили бійцям нагороди та відзнаки. Підтримати військових прийшли не тільки рідні, а й вчителі, школярі, студенти та звичайні городяни.

«Підтримуємо, що хлопці повернулись вже додому. Щоб все було якнайкраще, бо ми за мир. В АТО були наші випускники вищого професійного училища міста Житомира…» ─ розповідає заступник директора вищого професійного училища Галина Бронецька.

«Прийшла підтримати свого чоловіка, який перший раз побував у зоні бойових дій…» ─ коментує Марина Мирон, дружина військовослужбовця.

Після урочистостей півтори тисячі військових рушили до місця дислокації 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Рух транспорту було тимчасово перекрито Протягом всього маршруту героїв вітали жителі міста. Деякі  з них витирали сльози, деякі дарували квіти, деякі знімали ходу на мобільні, деякі вигукували слова подяки. Окрім того, біля богунського мосту військових вийшли привітати вихованці ЖСЦРД №41.

Хоча захисники і безмежно раді повернутись додому, але єдине, чого вони зараз насправді потребують – звичайного відпочинку.

«Перший раз було страшно, а потім звикаєш. Плани зараз одні: хочеться, щоб дали відпочити…» ─ коментує старший прапорщик Андрій Мельник.

Попереду колони військові несли портрети 8 бійців, які так і не повернулись із зони бойових дій… Саме їм та іншим загиблим у  зоні проведення операції об’єднаних сил присвятили цю ходу.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Артем НОВИЦЬКИЙ

  • 327
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни зустріли героїв, які повернулися із зони бойових дій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*