Житомиряни зустріли героїв, які повернулися із зони бойових дій

З квітами та сльозами на очах вітали мешканці Житомира легендарну 95-у десантно-штурмову бригаду, а також вояків інших частин та підрозділів, які тривалий час перебували на лінії розмежування на Донбасі. Єдине, чого зараз потребують військові – звичайного відпочинку…  

24 травня зранку на Соборний майдан прийшли сотні жителів міста, аби привітати бійців, які більше 6-ти місяців виконували бойові завдання на сході країни. Міський голова, командування Десантно-штурмових військ та представники УПЦ КП вручили бійцям нагороди та відзнаки. Підтримати військових прийшли не тільки рідні, а й вчителі, школярі, студенти та звичайні городяни.

«Підтримуємо, що хлопці повернулись вже додому. Щоб все було якнайкраще, бо ми за мир. В АТО були наші випускники вищого професійного училища міста Житомира…» ─ розповідає заступник директора вищого професійного училища Галина Бронецька.

«Прийшла підтримати свого чоловіка, який перший раз побував у зоні бойових дій…» ─ коментує Марина Мирон, дружина військовослужбовця.

Після урочистостей півтори тисячі військових рушили до місця дислокації 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Рух транспорту було тимчасово перекрито Протягом всього маршруту героїв вітали жителі міста. Деякі  з них витирали сльози, деякі дарували квіти, деякі знімали ходу на мобільні, деякі вигукували слова подяки. Окрім того, біля богунського мосту військових вийшли привітати вихованці ЖСЦРД №41.

Хоча захисники і безмежно раді повернутись додому, але єдине, чого вони зараз насправді потребують – звичайного відпочинку.

«Перший раз було страшно, а потім звикаєш. Плани зараз одні: хочеться, щоб дали відпочити…» ─ коментує старший прапорщик Андрій Мельник.

Попереду колони військові несли портрети 8 бійців, які так і не повернулись із зони бойових дій… Саме їм та іншим загиблим у  зоні проведення операції об’єднаних сил присвятили цю ходу.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Артем НОВИЦЬКИЙ

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни зустріли героїв, які повернулися із зони бойових дій"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*