Маленькі школярики отримали від БФ «Карітас-Житомир» навчальні рюкзаки (ФОТО)

Маленькі школярики отримали від БФ «Карітас-Житомир» навчальні рюкзаки

Благодійний фонд “Карітас-Житомир” вже традиційно збирається розділити 300 навчальних рюкзаків серед дітей, які навчаються в 1-4 класах. Перші 30 рюкзаків були передані 31 серпня дітям із різних категорій, включаючи сім’ї внутрішньо переміщених осіб, багатодітні родини, тих, хто потребує підтримки, а також дітей з інвалідністю. Завтрашні першокласники з нетерпінням очікували ці подарунки та з цікавістю розглядали їх вміст.

“Ми продовжуємо щорічну ініціативу “Шкільний портфелик-2023″ завдяки співпраці з партнерами та меценатами. Як і минулого року, наша мета – підтримати 300 дітей у підготовці до школи. Незважаючи на велику кількість заявок на отримання навчальних рюкзаків, ми можемо надавати допомогу лише сім’ям з Житомирської області. Ми отримували запити з різних міст України”, – пояснює о. Олег Лучка, директор БФ “Карітас-Житомир”.

Напередодні 1 вересня, 30 першокласників були запрошені для отримання навчальних рюкзаків. Зустріч відбулася у Колективному центрі для тимчасового проживання святого Василя Великого. Цього року рюкзаки також були розподілені серед місцевих мешканців Житомирщини, які відносяться до соціальних категорій, а не лише внутрішньо переміщених осіб.

Навчальні рюкзаки були оснащені наступними предметами:

  • Зошити;
  • Пенал;
  • Олівці, ручки, гумка, лінійка;
  • Кольоровий папір;
  • Фарби та альбом;
  • Пластилін.

Сьогоднішнім щасливчиком став шестирічний Михайло, який вже з нетерпінням готується йти до школи і вивчати мистецтво письма.

Мати Михайла, Олена, розповіла, що їх сім’я приїхала до Житомира з Червоненської громади. У них виховується четверо прийомних дітей та двоє власних.

“Цього року у нашій сім’ї двоє першокласників. Михайлик піде до першого класу, а наш старший син стане вчителем у першому класі”, – розповіла пані Олена з посмішкою.


 Донат замість квітів: на Житомирщині школярі 1 вересня збирали кошти і солодощі для ЗСУ (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Маленькі школярики отримали від БФ «Карітас-Житомир» навчальні рюкзаки (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*