Олігарх Коломойський отримав підозру за двома статтями

Бізнесмена Ігоря Коломойського відвідали співробітники СБУ, Офісу генерального прокурора та Бюро економічної безпеки, які вручили йому підозру. 

За слідчими даними, він незаконно отримав понад 570 мільйонами гривень та легалізував  ці кошти, вивівши їх за кордон. Інкримінується підозра за двома статтями Кримінального кодексу України, конкретно – у шахрайстві та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом.

За інформацією правоохоронних органів, протягом 2013-2020 років Коломойський легалізував понад пів мільярда гривень, використовуючи для цього інфраструктуру банків, які перебували під його контролем. 

Підозра була оголошена під час обшуку, і в разі доведення провини йому може загрожувати до 12 років ув’язнення.

Також варто зазначити, що раніше підозру в аналогічній справі оголосили бізнес-партнеру Коломойського, Михайлу Кіперману. Відповідно до повідомлень СБУ, Кіперман ініціював виведення 600 мільйонів гривень з рахунків “Укртатнафти” після вторгнення росії. 

Обшуки у Коломойського вже проводились раніше, після розкриття схеми присвоєння 40 мільярдів гривень колишнім менеджером компаній “Укрнафта” та “Укртатнафта”, включаючи ухилення від сплати податків та легалізацію коштів.

2,5 роки обмеження волі присудили ділку з Житомирщини за організацію шахрайської схеми всеукраїнського масштабу

Будьте першим, хто прокоментував "Олігарх Коломойський отримав підозру за двома статтями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*