Найгучніша прем’єра року: в Житомирі відбулася презентація фільму «Довбуш» (ФОТО)

Найгучніша прем’єра року: в Житомирі відбулася презентація фільму «Довбуш»

Днями в Житомирі сталася гучна культурна подія — прем’єрний показ української кінострічки «Довбуш». 

Стрічку презентували в кінотеатрі імені Івана Франка режисер Олесь Санін та продюсер Максим Асадчий. У глядачів була чудова нагода поспілкуватися з творцями фільму, дізнатися про подробиці зйомок.

«Зараз ця стрічка стала дуже актуальною, однак задумка виникла ще далеко до пандемії. Глядачу потрібна історія надії, історія про героїв, на яких можна рівнятися. В моєму трактуванні Олесь Довбуш — людина, яка хотіла простого людського щастя, але через певні обставини йому довелося взяти до рук зброю й піти захищати те, що він любить: свою родину і свою майбутнє. Зараз на передовій тисячі „довбушів“, і кожного чекає вдома своя „Марічка“. Тому один глядач, можливо, побачить історію про себе, другий — просто подивиться художню виставу, а третій — послухає динамічну музику. Але кожен знайде щось своє», — пояснив свій задум режисер картини Олесь Санін. 

Події фільму відбуваються у 18 сторіччі. Вражаючі декорації, деталізовані костюми та предмети побуту, надзвичайні українські краєвиди і, звичайно, захоплююча історія — те, що робить фільм «Довбуш» заслуговуючим на увагу глядача. Недарма житомиряни, які першими переглянули стрічку, довго аплодували творцям «Довбуша».

Ми не будемо розповідати про фільм, його варто подивитися. 

А світлинами з прем’єри, на якій побував житомирський фотомитець Тарас Орешніков красномовно свідчать про реакцію глядачів.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

День Незалежності в Житомирі: неповторна атмосфера особливого свята (ФОТО)

Житомирщина неповторна:  літо в об’єктиві фотохудожника (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Найгучніша прем’єра року: в Житомирі відбулася презентація фільму «Довбуш» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*