Днями в Житомирі сталася гучна культурна подія — прем’єрний показ української кінострічки «Довбуш».
Стрічку презентували в кінотеатрі імені Івана Франка режисер Олесь Санін та продюсер Максим Асадчий. У глядачів була чудова нагода поспілкуватися з творцями фільму, дізнатися про подробиці зйомок.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-03-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-04-2-1024x682.jpg)
«Зараз ця стрічка стала дуже актуальною, однак задумка виникла ще далеко до пандемії. Глядачу потрібна історія надії, історія про героїв, на яких можна рівнятися. В моєму трактуванні Олесь Довбуш — людина, яка хотіла простого людського щастя, але через певні обставини йому довелося взяти до рук зброю й піти захищати те, що він любить: свою родину і свою майбутнє. Зараз на передовій тисячі „довбушів“, і кожного чекає вдома своя „Марічка“. Тому один глядач, можливо, побачить історію про себе, другий — просто подивиться художню виставу, а третій — послухає динамічну музику. Але кожен знайде щось своє», — пояснив свій задум режисер картини Олесь Санін.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-04-717x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-05-2-1024x682.jpg)
Події фільму відбуваються у 18 сторіччі. Вражаючі декорації, деталізовані костюми та предмети побуту, надзвичайні українські краєвиди і, звичайно, захоплююча історія — те, що робить фільм «Довбуш» заслуговуючим на увагу глядача. Недарма житомиряни, які першими переглянули стрічку, довго аплодували творцям «Довбуша».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-05-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-06-2-1024x682.jpg)
Ми не будемо розповідати про фільм, його варто подивитися.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-06-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-06-1024x682.jpg)
А світлинами з прем’єри, на якій побував житомирський фотомитець Тарас Орешніков красномовно свідчать про реакцію глядачів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-07-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-08-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-09-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-09-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-11-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-11-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-11-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-12-2-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-12-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-13-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-13-4-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-13-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-13-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-14-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-14-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-15-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-15-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-16-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-16-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-17-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-19-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-02_11-44-19-1024x768.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
День Незалежності в Житомирі: неповторна атмосфера особливого свята (ФОТО)
Житомирщина неповторна: літо в об’єктиві фотохудожника (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Найгучніша прем’єра року: в Житомирі відбулася презентація фільму «Довбуш» (ФОТО)"