Малозабезпечених безробітних українців закликають відкривати власний бізнес за рахунок державної допомоги | Times ZT

Малозабезпечених безробітних українців закликають відкривати власний бізнес за рахунок державної допомоги

Відтепер малозабезпечені безробітні зможуть започаткувати власний бізнес за рахунок фінансової допомоги від держави. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей, розробленої Міністерством соціальної політики України. Під дану програму з держбюджету виділено близько 100 млн грн.

 Використати безвідсоткову фінансову допомогу розміром до 15 мінімальних зарплат (наразі 97 500 грн) можна лише на придбання необхідного для заснування власної справи обладнання і матеріалів.

Кошти мають бути повернені державі через три роки діяльності, за мінусом сплачених за цей час податків. Однак за умови, що підприємець працевлаштує ще двох осіб за направленням служби зайнятості, кошти повертати взагалі не доведеться.

Щоб отримати фінансову допомогу за даною програмою, потрібно звернутись із заявою до центру зайнятості (або районної філії) за місцем проживання. Надати довідку про відсутність притягнення до кримінальної відповідальності, судимості та бізнес-план майбутньої справи.

Допомогти у розробці бізнес-плану можуть працівники служби зайнятості, які надаватимуть учасникам програми консультації із започаткування і ведення бізнесу та організовуватимуть для них безкоштовне професійне навчання.

Нагадаємо, що в Україні підвищили виплати після народження дитини.

Будьте першим, хто прокоментував "Малозабезпечених безробітних українців закликають відкривати власний бізнес за рахунок державної допомоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*