На Звягельщині свекруха забрала онуку і не віддавала невістці, доки не втрутились правоохоронці | Times ZT

На Звягельщині свекруха забрала онуку і не віддавала невістці, доки не втрутились правоохоронці

Днями звягельські правоохоронці допомогли 25-річній матері повернути маленьку дитину. Жінка звернулася до правоохоронців, оскільки напередодні свекруха забрала її доньку, якій 2,5 роки, та категорично відмовлялася повертати.  

Раніше родина не потрапляла у поле зору правоохоронців і не перебувала на обліку соціальних служб. Відтак правоохоронці виїхали на місце з’ясувати ситуацію.

Виявилося, що подружжя, яке проживало разом з матір’ю чоловіка, наразі на стадії розлучення. Батько дитини поїхав на роботу до столиці, а заявниця з донькою залишились зі свекрухою.

Через сімейний конфлікт, що виник внаслідок раптового непорозуміння, бабуся фактично забрала дитину, а невістка змушена була поїхати до своїх родичів. Кілька днів поспіль мати намагалася повернути доньку, але марно. Тому звернулася по допомогу до правоохоронних органів.

В результаті профілактичної бесіди з 57-річною бабусею, жінка повернула дитину невістці. Правоохоронці допомогли матері з дитиною дістатися до іншого села, де проживають її родичі та у чиєму будинку відтепер вони мешкатимуть, а також перевірили відповідність умов для належного розвитку і виховання дитини.

Нагадаємо, що у Житомирі поліцейські повернули додому хлопчика, якого мати загубила в тролейбусі.

Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині свекруха забрала онуку і не віддавала невістці, доки не втрутились правоохоронці"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*