“Мардіс” влаштували святкове фаєр-шоу в центрі Житомира (ВІДЕО)

"Мардіс" влаштували святкове фаєр-шоу в центрі Житомира

У Житомирі протягом 1 червня на Михайлівській, у Гідропарку та на Новому Бульварі проходили заходи у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, під час яких юним відвідувачам пропонували відвідати майстер-класи, долучитися до розваг та ігор, познайомитися із спецтехнікою військових, поліцейських, пожежників і рятувальників та ін.

Зокрема, на майданчику біля кінотеатру “Жовтень” вихованці Міського культурно-спортивного центру влаштували концерт, а поруч – благодійний ярмарок з продажу солодощів, прикрас, картин, оберегів. Мета – зібрати кошти на РЕБ для бійців Житомирської ТРО.

На завершення свята о 21.00 учасники молодіжного шоу-проєкту “Мардіс” організували незабутнє фаєр-шоу, яке знайшло поціновувачів і серед дорослих, і серед дітей. Виступи були розділені на дві частини, а у перерві між ними проходив продаж виробів ручної роботи, аби додатково виручити кошти на допомогу захисникам.

Кожну постановку з вогнем присутні зустрічали оплесками, а по завершенню програми довго дякували артистам за неймовірне видовище і гарні емоції.

Юлія Демусь

Вперше на набережній Шодуарівського парку в Житомирі проходить Чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» (ФОТО)

На Михайлівській рятувальники, поліцейські та пожежні навчають дітей правил поведінки в надзвичайних ситуаціях (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "“Мардіс” влаштували святкове фаєр-шоу в центрі Житомира (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*