Маріанні Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» та можуть дати звання Народної артистки України | Times ZT

Маріанні Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» та можуть дати звання Народної артистки України

На сесії Житомирської міської ради 8 листопада депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира» за вагомі досягнення в області культури Маріанні Поплавській – посмертно.

24 роки Маріана пропрацювала в Житомирі, учні ніколи не пропускали її уроки.
Шкільний колектив та уся громада міста звертаються до Президента з проханням присвоїти їй звання Народної артистки.Також депутати проголосували за звернення до Президента з проханням присвоїти Маріанні це звання.

Звернення направлять до Житомирської ОДА, де його перенаправлять Президенту.

Відома житомирянка, українська актриса гумористичного шоу «Дизель шоу» Маріанна Поплавська загинула в ДТП під Києвом у суботу, 20 жовтня.

Варто зазначити, що Марінна Поплавська народилася в 1972 році у Новограді-Волинському. Саме там і пройшло її дитинство. Після закінчення школи Марина вступила до Житомирського Державного університету, а після цього працювала вчителькою у 33 школі міста Житомир. Творча біографія Маріанни Поплавської розпочалася у Житомирі. Маріанну Поплавську знають на всьому пострадянському просторі, але, на жаль, сім’ю створити їй так і не вдалося. Не було в неї й дітей. Все своє життя вона присвятила КВК, дітям і улюбленій роботі на телебаченні. Попрощатися з загиблою акторкою прийшли тисячі житомирян. Прощання відбулося 22 жовтня в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. Відспівували відому житомирянку в Кафедральному Соборі Святої Софії. В цей же день актрису поховали на Центральній Алеї Корбутівського кладовища.

Діана МІНАЄВА

  • 25
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Маріанні Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» та можуть дати звання Народної артистки України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*