Маріанні Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» та можуть дати звання Народної артистки України

На сесії Житомирської міської ради 8 листопада депутати проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Житомира» за вагомі досягнення в області культури Маріанні Поплавській – посмертно.

24 роки Маріана пропрацювала в Житомирі, учні ніколи не пропускали її уроки.
Шкільний колектив та уся громада міста звертаються до Президента з проханням присвоїти їй звання Народної артистки.Також депутати проголосували за звернення до Президента з проханням присвоїти Маріанні це звання.

Звернення направлять до Житомирської ОДА, де його перенаправлять Президенту.

Відома житомирянка, українська актриса гумористичного шоу «Дизель шоу» Маріанна Поплавська загинула в ДТП під Києвом у суботу, 20 жовтня.

Варто зазначити, що Марінна Поплавська народилася в 1972 році у Новограді-Волинському. Саме там і пройшло її дитинство. Після закінчення школи Марина вступила до Житомирського Державного університету, а після цього працювала вчителькою у 33 школі міста Житомир. Творча біографія Маріанни Поплавської розпочалася у Житомирі. Маріанну Поплавську знають на всьому пострадянському просторі, але, на жаль, сім’ю створити їй так і не вдалося. Не було в неї й дітей. Все своє життя вона присвятила КВК, дітям і улюбленій роботі на телебаченні. Попрощатися з загиблою акторкою прийшли тисячі житомирян. Прощання відбулося 22 жовтня в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. Відспівували відому житомирянку в Кафедральному Соборі Святої Софії. В цей же день актрису поховали на Центральній Алеї Корбутівського кладовища.

Діана МІНАЄВА

Будьте першим, хто прокоментував "Маріанні Поплавській присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» та можуть дати звання Народної артистки України"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*